Vakıf Gureba Randevu Alma İşlemleri

24.02.2018
A+
A-
Vakıf Gureba Randevu Alma İşlemleri

Vakıf Gureba yani Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden randevu alma işlemleri eskiye nazaran artık çok daha kolaylaşmıştır. Günümüzde internetsiz bir dakikamız bile olmadığı için önceliğimiz internet üzerinden randevu almak olabilir. Çünkü kolay ve hızlı bir şekilde randevu alabiliyoruz. Her seçenek göz önünde olduğu için rahatça hastane, doktor, gün, saat tercihlerinizde kendinize uygun zamanı seçebilirsiniz. Hızlıca 6 adımda işlemleri tamamlayabiliyorsunuz.

Öncelikle Google Arama Motoruna Vakıf Gureba Randevu Alma İşlemleri yazarsanız tüm sitelere ulaşma imkanınız olur. Zaten resmi site sayfanın ilk başlarındadır. Resmi sitesi randevu.bezmialem.com olan siteye giriş yapıldığında otomatik olarak zaten yönlendiriliyorsunuz. Sonrasında 6 adım karşınıza çıkıyor.

Bu 6 adım;
1-) Hastane seçimi
2-) Randevu açıklama
3-) Bölüm
4-) Uzman
5-) Kişisel bilgiler
6-) Randevu onay

Bu adımların her bireri açık ve kişiye birçok seçenek hakkı sunuyor. Böylece herkesin isteği doğrultusunda istediği randevuyu alabiliyor.

6 Adımın İçeriği;

1-) Hastane seçimi

Hastane seçimi için kullanılan bu seçenekte Vakıf Gureba Randevu Alma İşlemleri arasında yer alan 6 tane hastane seçeneği sunulmaktadır. Bu seçenekler Bezmialem Tıp Fakültesi, Bezmialem Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, Internatıonal Clınıc Öğretim Üyesi, Bezmialem Dragos Hastanesi, Fatih Ek Hizmet Binası, Eyüp Sultan Ek Hizmet Binası şeklindedir. Mesela bu seçeneklerden ilk başta olan yani Bezmialem Tıp Fakültesini seçtiğimiz zaman 2. Adıma yani randevu açıklama bölümüne geçmiş oluruz.

2-) Randevu açıklama

Bu seçenek önemli duyurular, online randevular, fiyatlar ve verilen hizmetlerden bilgi vermek amaçlı tasarlanmıştır. Sadece bunlar ile kalmayıp mesai saatlerini, özel bölümlerin özel hizmetlerini, hastane iletişim bilgileri, hastanede işlem yapmak için gerekli evrakların neler olduğunu ayrıntılı bir şekilde bizlere sunmuştur. Hatta randevu saatinden 45 dakika öncesinde hastanede olmalarının gerektiği gibi hastaların zorluk yaşamaması için önemli notlar da bulunmaktadır. Bu bilgileri okuduktan sonra sağ alt köşede bulunan devam butonuna bastıktan sonra 3. Adım ile Vakıf Gureba Randevu Alma İşlemleri hususunu yarılamış oluruz.

3-) Bölüm

Bu adım da karşınıza 37 ayrı bölüm çıkacaktır. Beslenme ve diyet bölümünden tutun üroloji bölümüne bütün hizmetler bulunmaktadır. Buradan ihtiyacın olduğu bölümü seçerek hızlıca 4. Adım yani seçtiniz bölümün uzman doktoru seçeneğine geçebilirsiniz.

4-) Uzman

Bu bölümde karşınıza seçtiğiniz bölümde uzmanlaşmış doktorlar karşınıza çıkacaktır. Seçmek istediğiz doktorun erkek ve kadın olması tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Seçmek istediğiniz doktorun isminin yazılı olduğu butona tıkladığınızda karşınıza bir takvim çizelgesi gelecektir. Bu çizelgeden bu bölümün ne zaman açık ne zaman kapalı olduğunu, dolu veya boş olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Saat olarak ta her randevunun ayrı ayrı saati belirtilmiştir. Buradan size uygun olan seçeneği seçip hızlıca diğer adıma yönlendirilirsiniz.

5-) Kişisel bilgiler

Bu adımda ise kişisel bilgi olarak TC Kimlik Numaranız istenmektedir. Kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra güvenlik kodunu girip diğer adıma geçebilirsiniz.

6-) Randevu onay

Son olarak bu adımda randevuyu gerçekleştirdiğinize dair mesajı aldığınızda işlem tamamlanmış olur.

Randevu Almak İçin 2. Seçenek

Bu seçenekte yine Google Arama motoruna Vakıf Gureba Randevu Alma İşlemleri veya Vakıf Gureba iletişim bilgileri yazıldığında istenilen hastanenin telefon numarasını alarak sekreter vasıtası ile de randevu alınabilir. Ama bu seçenekte Vakıf Gureba Randevu Alma İşlemleri sitesinden aldığınız ayrıntılı bilgiyi alamazsınız. Hastane iletişim bilgilerine 2. Adım olan randevu açıklama kısmında da ulaşabilirsiniz. Randevu almak için sadece iki seçenek olmadığı gibi e-nabız uygulaması ile de Çok rahat bir şekilde randevu alabilirsiniz.


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.