Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi

1- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap Sitesi tamamen özel bir site olup herhangi bir resmi kurum veya kuruluşu temsil etmemektedir. Sitemizin Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ve Polis Akademisi (PA) ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

2- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap sitesinde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup gayri-resmi bilgilerdir ve olası bir hak kaybından ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

3- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap sitesinde üye olan veya olmayan herkes sorularını sorabilir.

4- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap sitesindeki sorulara verilen cevaplar tamamen gayri-resmidir ve kesinlikle herhangi bir yerde resmi bilgi olarak kullanılamaz.

5- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap sitesinde sorulara verilen yanıtlar kişilerin kendi düşünceleridir bu nedenle meydana gelebilecek bir hak kaybından ötürü kişiler ve sitemiz sorumlu tutulamaz.

6- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazıyı yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

7- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap sitesinde 5651 sayılı kanun hükümleri geçerlidir.

8- PolisNoktasi.Com/Soru-Cevap sitesinde soru soran ve sorulara cevap veren tüm kullanıcılar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

PolisNoktasi.Com /Soru-Cevap Yönetimi

28,451 soru

45,482 cevap

33,498 yorum

12,520 üye

244 Çevrimiçi
0 Üye ve 244 Ziyaretçi
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...