Polis olmak istiyorum jilet izlerim var düzeltebilir miyim polis olma şansım var mı?

130 gösterim
8 Eylül 2019 Polislik kategorisinde Nur. (205 puan) sordu
Henüz yaşım 18 2 senelik jilet izlerim var ergenlik hatası ailevi problemler vardı yaptım bunun ne olduğunu biliyorum. Lazer tedavisi VS varmış onlarla bu izleri geçirebilir miyim polis olabilir miyim? Hayatımı etkileyen yada çevreye zarar veren bir rahatsızlığım yok. Bu izlere bakınca da çok utanıyorum. Fotoğraf çektim ama nereye atabilirim gösterebilirim?

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Eylül 2019 OrkunVurgun ***(Çok Bilgili) (14,590 puan) cevapladı

Post yazdığın kutunun sağ üst kısmında resim çerçevesi var oradan fotoğraf ekleyebilirsin. Jilet bildiğin gibi direk elenme sebebi estetik cerrahlar bunun için lazer tedavisi yapıyor ama tam olarak iyileşme sağlanır mı ne olur ne kadar olur bunu bu konuda uzman bir doktora sormadan net bir şey öğrenme şansın yoktur

8 Eylül 2019 Nur. (205 puan) yorumladı
Çerçeveyi bulamadim siteyi yeni keşfettim ve çok yavaş bir şey yapamıyorum iki saat yüklenmiyor ilerlemiyor
8 Eylül 2019 [FURKAN] ****(Üst Düzey Uzman) (83,050 puan) yorumladı
Hızlı resim sayfasına yükleyip linki kopyalayıp yorum yerine yapıştırın gönderin. Ve jilet,faça izi sorun oluyor.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Eylül 2019 misafir cevapladı
Post yazdığın kutunun sağ üst kısmında resim çerçevesi var oradan fotoğraf ekleyebilirsin. Jilet bildiğin gibi direk elenme sebebi estetik cerrahlar bunun için lazer tedavisi yapıyor ama tam olarak iyileşme sağlanır mı ne olur ne kadar olur bunu bu konuda uzman bir doktora sormadan net bir şey öğrenme şansın yoktur.

24,245 soru

44,109 cevap

31,519 yorum

11,200 üye

269 Çevrimiçi
0 Üye ve 269 Ziyaretçi

İlgili sorular

PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...