Pomem okullarindan subaylığa geçis

459 gösterim
8 Ağustos 2018 Pomem kategorisinde rıza07 (400 puan) sordu
Başvuru şartları arasında bulunan ve kılavuz ile tarafıma bildirilen; Herhangi bir nedenle askeri okullardan, emniyet teşkilatına bağlı okullar (Yetersizlik nedeniyle Polis diploması almasına rağmen çıkarılan/ayrılan adaylar da sınava alınmayacaklardır.) ile Jandarma ve Sahil Güvenlik eğitim kurumları ile sivil okullardan ayrılmadığımı veya çıkarılmadığımı, Türk Silahlı Kuvvetleri, J.Gn.K.lığı,  Shl.Güv.K.lığında Subay, Astsubay, Uzm.J./Uzm.Erbaş ve Sözleşmeli Er olarak görev yapmadığımı beyan ederim.
Ben polisligi kazandim fakat subayligida yedek olarak kazandim. Pomeme gittimde subayliktan yedek siram geldiginde gecebilir miyim bu maddeye bakarak.

GÖNÜLLÜ YAZARLAR ALINACAKTIR!

Değerli ziyaretçilerimiz, polis olmak isteyenler ve bu işe gönül verenlerin daha çok faydalanabilmesi için milyonların ziyaret ettiği Türkiyenin en büyük Polis Portalı Polis Noktası gönüllü yazarlarını arıyor. Polislik mesleğini tüm dinamikleriyle ele alıp istediğiniz konuda yazılar yazabilirsiniz. Yazar bölümümüz aktif edilmiş olup göndereceğiniz resminiz ve yazılarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Yazarların ilgi alanları:
Pomem, Pmyo, Pöh ve Genel Polislik Mesleği Özlük Hakları, Askeri Alımlar Hakları ve Bekçilik Mesleği...

Yazı Yayın Programı: 
2 haftada 1 veya ayda 1 yazınız yayınlanacak 100 bin aboneye bildirim olarak gidecektir.

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Mail Adresimiz : iletisim@polisnoktasi.com


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
11 Ağustos 2018 misafir cevapladı

Kardeş gidebilirsin Yetersizlik nedeniyle Polis diploması almasına rağmen çıkarılan/ayrılan adaylar da sınava alınmayacaklardır dedikleri eğitim sonu mülakatında başarısız olan adaylardan bahsediyor kanımca.

19,724 soru

37,079 cevap

23,330 yorum

9,247 üye

100 Çevrimiçi
3 Üye ve 97 Ziyaretçi

İlgili sorular

1 cevap 177 gösterim
25 Kasım 2018 Pomem kategorisinde Haluk Konan **(Yardımsever) (3,300 puan) sordu
2 cevap 387 gösterim
2 cevap 118 gösterim
22 Aralık 2017 Pomem kategorisinde Ahmet USLU ****(Üst Düzey Uzman) (37,300 puan) sordu
3 cevap 144 gösterim
1 cevap 81 gösterim
26 Kasım 2016 Pomem kategorisinde yücel bozkurt *(Yeni) (1,850 puan) sordu
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...