Santral eksiklik

45 gösterim
12 Ekim Pomem kategorisinde Emine05 (200 puan) sordu
Merhaba ben 6 yaşında iken ön üst santral dişlerimden biri doktorun hatalı tedavisi sonucu alındı. Ancak yandaki dişler zamanla o boşluğu kapattı ve doktor da geçen yıl o boşluğu dolduran dişin üzerine dolgu yaparak soldaki santral diş ile aynı boyuta getirdi. Görünürde bi problem yok anlaşılmıyor. Polislik için bi engel teşkil eder mi ?

1 cevap

12 Ekim BirPöh (Uzman) (27,000 puan) cevapladı
Hayır bence sorun olmaz
12 Ekim misafir yorumladı
Peki sizce daha düzgün bir görünüm için kaplama yaptırmalı mıyım? Yani yandaki dişler törpülenip üzeri kaplanıyor sanırım. Bu bi sakınca yaratır mı ? Ön diş eksikliği var bi de kaplama yaptırmış, çok düzgün eşgal belirleyici değil ama yönetmeliğe uymuyor deyip elerler mi ?
12 Ekim misafir yorumladı
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız sağolun. :)
12 Ekim BirPöh (Uzman) (27,000 puan) yorumladı
Ne demek :) vallaha o kadarını bi doktora danışın bence çünkü o dedikleriniz ne bilmiyorum ama bu kadar sorun olacağını sanmıyorum eksik diş olunca problem olur siz sağlık şartlarını okuyun bi bakın belki yazıyodur orda

7,737 soru

13,448 cevap

1,909 yorum

4,186 üye

237 Çevrimiçi
8 Üye ve 229 Ziyaretçi

İlgili bir soru bulunamadı

PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...