komser yardimciligi terfi

55 gösterim
25 Eylül Polislik kategorisinde B.Gomis (200 puan) sordu
Merhaba  ön lisans  mevzunuyum  bu sene pomem  kontenjanlarinda ön lisans mezunlarina da yer verilmesi üzerine  benimde  başvuru yapma  şansım oldu  sizlere sorum  şu on lisans mezunu  olan biri  pomem den mezun olduktan sonra komser  yardımcılığı  veya komser olması  için neler yapmalı   veya  açıktan  4 sene ye tamamlayıp  komser yardimciligi veya komser olmasi için neler yapılmalı ilginiz için teşekkür ederim

2 Cevap

25 Eylül VangelisTK (Admin) (472,390 puan) cevapladı
25 Eylül Erayakktk (Yardımsever) (3,100 puan) cevapladı
ilk soruna göre . komiser veya komiser yardımcısı olmak için belli bi süre görev yaptıktan sonra komiser yardımcılığı sınavına girceksin . kazanırsan olcaksın. ondan sonra belli bi süre daha görev yaptıktan sonra böle böle yükselceksin.

eğer 4 yıllığa tamamlarsan paem e girip direk komiser yardımcısı olarak atanabilirsin. gerisi gene yanı sistem

7,737 soru

13,448 cevap

1,909 yorum

4,186 üye

240 Çevrimiçi
8 Üye ve 232 Ziyaretçi

İlgili sorular

2 cevap 26 gösterim
16 Haziran Polislik kategorisinde Pirlanta (Bilgili) (10,330 puan) sordu
2 cevap 46 gösterim
15 saat önce Pomem kategorisinde Tomrises (1,050 puan) sordu
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...