sabıkaya ıslenmek

58 gösterim
10 Haziran 2016 Pmyo kategorisinde misafir sordu
sabıkama ıslenıp ıslenmedıgını nasıl nerden bılebılırım cahıllım bagıslayın karkola ıfade vermeye gıtmıstım ama bu sabıkama ıslendıgı anlamına mı gelır. polıs de adlı sorusturma dedı bu ne demek oluyo adlı sorusturma olmadıysa dedı bısey olmaz. pekı ben hayırı ısaretlesem sonradan bulduklarında naparlar ne gıbı ceza uygulanır
bir cevap ile ilgili: ıntıhar gırısımı

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 Haziran 2016 Admin (Admin) (887,840 puan) cevapladı
Bulunduğunuz yerdeki adliyeye giderek sabıka kaydı almak istediğinizi söyleyin orada verirler. Adli işlem yapıldıysa sabıkanıza işlenmiştir. Hayırı işaretlerseniz illaki intibakta ve sonrasında hakkınızda tahkikat yapılacak ortaya çıkar.Ceza uygulaması olmaz okulla ilişiğiniz kesilir.

22,643 soru

41,569 cevap

28,571 yorum

10,445 üye

182 Çevrimiçi
2 Üye ve 180 Ziyaretçi

İlgili bir soru bulunamadı

PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...