Bekçi Alımı

Samsun, Bursa ve İzmir’e Mahalle Bekçisi Alınacak

Adayların uzun zamandır bekledikleri çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanları peşpeşe gelmeye devam ediyor. İstanbul, Antep ve Trabzon’dan sonra, Samsun, Bursa ve İzmir’e de mahalle bekçisi alınacağı belirtildi.

Samsun’a toplam 250 bekçi alınacaktır! Samsun Atakum, Canik, İkadım, Tekkeköy, Bafra ve Çarşamba ilçelerine bekçi alımları yapılacak. Başvurular 14-28 Kasım tarihleri arasında, ilçe emniyet müdürlüklerine yapılacaktır. Sözlü sınavlar 6-14 Aralık tarihinde, yazılı sınav ise 24 Aralık tarihinde yapılacak.

Samsun ilçelerine alınacak bekçi kontenjanları:

Bursa iline toplam 250 mahalle bekçisi alınacak. Bekçiler Nilüfer, Yıldırım ve Osmangazi ilçelerine alınacaktır. Başvurular 14-28 Kasım, sözlü mülakat, 4-8 Aralık, yazılı sınav ise  23 Aralık tarihinde yapılacak.

Bursa ili mahalle bekçisi alım kontenjanları:

İzmir iline toplam 750 mahalle bekçisi alınacaktır. Başvurular 14-26 Kasım, sözlü sınav 7-15 Aralık, yazılı sınav ise 24 Aralık tarihinde yapılacak.

Polis

Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. 1.bu alımlarda bay bayan mi alinack sartlar belli mi 2.sorum ise kadro 7.500 mü 14.500 mü

  2. MERHABA ADMİN BİR SORUM OLACAK BOY KİLO ENDEKSİNE NE ZAMAN BAKIYOLAR BAŞVURUDAMI BAŞVURU SONRASIMI 5 KİLO KADAR FAZLAM VAR

  3. Merhaba ben aslen izmirliyim ama bodrum da ogg olarak çalışıyorum arşiv araştırma için ıkametgah imi aydın nazilli ye aldirmistim benim başvuru yapmam da sıkıntı oluşur mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu