Ana Sayfa / PAEM / POMEM’de Polis Adayı Güvenlik Tahkikatı
POMEM'de Polis Aday Güvenlik Tahkikatı

POMEM’de Polis Adayı Güvenlik Tahkikatı

20. dönem POMEM işlemleri devam ediyor. Birçok aday ön sağlık incelemesi, parkur ve mülakat aşamlarında zorlu bir süreç yaşıyor. Bu süreç içerisinde, arka planda yapılan bir işlem ise, tüm bu süreçlerin en önemli noktalarından biri durumda.

Polis Adayı (POMEM, PÖH, PMYO, PAEM vb) Güvenlik Tahkikatı

Yukarıda saydığımız tüm alanlardan başarılı olsanızda, mülakat heyetinin önüne getirilen, aday ile ilgili bilgileri içeren polis adayı güvenlik tahkikatı dosyasında üzeriniz çizildiyse, bu şanlı oluşuma girmeniz imkansızdır.

Polis Adayı Güvenlik Tahkikatı Nedir?

Polis adayının öz geçmişi diyebiliriz. Okuduğu okullar, anne-baba mesleği, adli kayıtları, resmi bilgileri ve tüm sosyal geçmişini barındıran klasördür.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası özellikle FETÖ mensuplarının ve onlarla ilişkisi olan hiç kimsenin devlet kadrolarına girmesi istenmemekte. Diğer bölücü örgütler de aynı kategoridedir.

Adayların bu yönde herhangi bir yönelimleri olup olmadığı, mülakat öncesi araştırılıp komisyona sunulmaktadır. Komisyonun önüne sağlık raporunuz, parkurunuz ve bu güvenlik dosyası ile gelirsiniz.

Özellikle Facebook, Twitter, Google Plus, Sözlükler ve birçok mecrada taramalar yapılmakta, adayların fikir yapılarının devlet işleyişine uyup uymadığı irdelenmektedir.

POMEM mülakat komisyonu, adayın durumunu değerlendirirken bu ölçüte bağlı kalmak, zararlı ve uygunsuz işaretlenenleri elemek zorundadır.

Bu aşamada bulunmasa bile, yemin öncesi mülakat ve okul sürecinde herhangi bir bulgu bulunması, polis adayının kurumdan uzaklaştırılması için yeterlidir.

Eğitim sürecinde uzaklaştırılmaların en büyük sebeplerinden biri bu durumdur.

Aday tüm süreçleri tamamlayıp göreve başlasa bile, üstünden geçen yıl farketmeksizin en ufak şüphede teşkilattan uzaklaştırılacaktır.

 


Bu makalede tam 1.242 SORU-CEVAP yer almaktadır. Okumak ve yeni soru sormak için aşağıya bakınız.

1.242 Soru Var

 1. Adamın kardeş 2015 yılında bankasyadan maas almak engel olur mu komsumuzu jandarma aramis sormuş feto üyeliği var mi diye o da yok demiş bu banka sorun yaratır mi

 2. Merhaba, benim bir sorum olacaktı ben 2014 yılında Üniversite için özel yurtta kaldım daha doğrusu bize özel yurt dediler ben o yurdun cemaat yurdu olduğunu öğrendiğim zaman yurttan çıktım. Beni sürekli tehdit ettiler bana icra davası açtılar bizde onlara karşı dava açtık. Ben polis olmak istiyorum bu güvenlik soruşturmasında sıkıntı olur mu? Ve bundan çok korkuyorum. Onlarla hiç bir bağlantım yok.

 3. Admin çok acil sözlüm şu anda 21.dönem pomem ogrencisi çoğu arkadaşlarının güvenlik soruşturması gitmiş 30 kişinin soruşturması yok daha ne zaman a kadar belli olur gitmeyenlerin sıkıntı olur mu

 4. S.a pomemde okula kesin kayıt yapılması güvenlik ve sağlıkta herhangi bir problemin olmadıgı anlamınamı gelir.

 5. Sa admin 2014 de yurtlarında kalırken babam bazen yurdun aylık ücretini hesaplarına havale ederek yolluyordu problem bu pomemde karşıma çıkar mı

 6. Merhaba abim cezaevinde yatıyor suçu 2011 yılında işlediği uyuşturucu davası gecen sene girdi inşallah 2019 başında çıkacak. Sizce mülakatta veya güvenlik soruşturmasında benimle ilgili bir sorun teşkil eder mi ? Şimdiden teşekkürler.

 7. Babamın amcası oğlu fetöden dolayı açığa alındı benim için sorun olur mu.

  21 döneme katıldım parkur 70 kpss 80 sıralamaya giremedi yazıyordu.

  • Sorunuz tam olarak nedir?

   • Aynı şekilde 22 döneme tekrar başvuru yaptım bu benim polis olmama engel midir onu sormak istedim. 21 dönemde sıralamaya giremedim bazıları bu yüzden olmadığını söylüyor yani güvenlik araştırmasında babamın amcası oğlu fetöden açığa alınmış diye ilkinde olmadı diyorlar. Ön lisans mezunuyum. Çok polis abilere sordum ama bu seni bağlamaz dedi sizinde görüşünüzü alayım dedim.

 8. Merhaba, bundan 3-4 sene önce twitterda hükemete muhalif yorumlarım olmuştur o kadar eskiye inip bakamadım ama muhakkak vardır. Devletime milletime karşı değil yalnız yanlış anlaşılmasın. Bu durum güvenlik soruşturmasında beni eletir mi ? Bana eletir gibi geliyor. Sizin fikriniz nedir ?

 9. Kolay gelsin, sosyal medyada hükemet eleştirmek güvenlik soruşturması için sorun mudur ? Bir kaç sene öncesine kadar bakılıyor mu ?

 10. Merhaba zamanında fetönün lisesinde okudum fakat terörist olduklarını anladığım sırada yani 2014 de ayrıldım bu sene pmyo ya başvuracağım temennim bi sorun çıkartmaması sizce sorun olurmu

 11. 2015 fetö yurdunda kalmak yıl sonu mülakatında olumsuz etkiler mi darbe öncesinde milli eğitime bağlı özel yurt ama fetönunmuş bu polis olmaya engel mi daha önce bir bağlatısı olmayıp 7-8 ay yurdunda kalan birisi için sorun teşkil eder mi

 12. 2016 da ağustosta bizim köydeki namaz kılan bütün aileler feto suphesinden sorguya çekildi . Bana da iftira atıldı askerler evimzii aradı . Telwfonlarimiza laptoplarimiza el konuldu. Nezarette 5 gün kaldıktan sonra çıkarken özür dilediler . Allah var mağdur olduk . Askerler sicile islenmedi dedi sizce Sonic ne olur . Ona göre sozlude hiç umutlanmayayim.samimi cevap istiyorum teşekkürler .

 13. Merhabalar benim bi sorum olacaktı ben şimdi okuldayım 1 ay kaldı mezuniyete ailem annem babamda sıkıntı yok abimin denetimi olmuş 1 ay önce imza atmaya gidiyor bu benim için bi problem olurmu

 14. Merhaba abim fetöden gözaltına alındı ve tutuksuz yargılandı fakat benim ve diğer aile mensuplarının hiç bir bağlantısı yoktur. Bu benim polisliğe girmeme engelmidir ?

 15. Merhaba benim sorunum sol bacagımda gorunmesi cok fazla olmayan bir ameliyat izi var bu benim icin sıkınktı olurmu jöh olmak istiyorum lise 2 ögrencisiyim lutfen yardim edin…

 16. Benim babam 2011 yılında mehmetcik vakfında 12 kişi ile birlikte dolandırıcılıktan 4 yılüzerinden 11 ay ceza yattı davayı açan sebeb olan herkes fetöden içeri alındı babamlarda arşivden kaydını sildirdi polislikte engel olurmu güvenlik soruşturmasında engel olurmu Polis okulundayım

 17. Uyusturucudan denetim aldım polis veya uzman çavuş olmamda sorun olurmu

 18. bi arkadaşımın dayısı veya teyzesi fetöden yargılanmış tutuksuz yargılanıyormuş bu arkadaş girerken sıkıntı çekermi aceba ?

 19. İyi günler abi üniversite de tgb ye gittik Türkiye Gençlik Birliği en ufak polisle münakaşa olmadı belki bilirsiniz Atatürkçü örgüt okullarda şehit eylemleri düzenledik polisler bizi sevelerler bu yüzde kendi adıma söyleyim daha karakoldan içeri girmedim sıkıntı olur mu l fetönün ne yurduna nede dershanesine gittim

 20. 22 Dönem sözlü mülakata kaldım. ramazanın içinde doların rekor kırdığı zamanlar , benim dolarla işim olmaz diyen adamlar oy kullanıyor, avrupa bizi kıskanıyor yazmıştım sorun olurmu. sadece bu twiti attım.

 21. Merhaba benim amcam şuan açıkta bi sorun olur mu benim için

 22. Pardon 2012 değil 2013 Nisan ayında başladım işe , sorun olurmu ?

 23. merhaba benim sorum şu olacak biz bir kişiden telefon aldık ve telefonu hiç kutusundan acmadık faturayı getirecegini söyledi fakat getirmedi bizde bu durumdan şüphelenip telefonu telefoncu arkadaşımıza götürüp sorgulattık telefonlar çalıntı cıktı ve sahibini aradık telefonları iade edip hırsızı yakalattık sonra ne mahkemeye cagırıldık nede bir yere sadece polis karakoluna gittik ifade verdik ve polis okulunu kazandım su anda eğitim görmekteyken jandarmanın uzman erbaş alımınada girmiştim bir msj geldi jandarma güvenlik soruşturması bilmem ne maddesine göre ilişiğiniz kesilmiştir dedi bunu üzerine abim polis onu aradım kendi sistemlerinden baktı tc ile bana o hırsızlık olayından dolayı dosyada ben şüpheli firari ifadesi alınmamıs olarak gözüküyormusum karakola gittim dosya kapandı senlik bir durum yok dediler acaba bir sorun olup okuldan elenirmiyim adli sicil kaydım felan temiz adıma dava mahkeme felan da gözükmüyor ?

 24. 22. Dönem Mülakat

  Mülakatta ünide nerede kaldığımız falan soruluyor 2012-14 arası devlet yurdu çıkmadığı için mecburiyetten kalmıştım. Bu bilgileri zaten bilmiyorlar mı? Bunu söylemem olumsuzluk teşkil eder mi ? Elemek için mi soruyorlar admin?

 25. 22. Dönem POMEM Mülakat

  Mülakatta ünideyken nerede kaldın diye soruyorlar ben 2012-14 arası devlet yurdu çıkmadığı için mecburiyetten yurtta kaldım.Bunu biliyorlar mi? Ben bu bilgiyi söylesem olumsuzluk teşkil eder mi beni elerler mi direkt ? Neden soruluyor ya da?

 26. Merhaba 2015 maddi imkanimiz kısıtlı olduğu için dersaneye paramız yoktu ve fetonun dersanelerinden biri uygun bi fiyata kabulettiler orda yil birsinava hazirlanmis sinavdan sonra hicbir iliskim olmadi bu güvenlik sorusturmasinda sorun olurmu..

   • merhaba benim sorum şu olacak biz bir kişiden telefon aldık ve telefonu hiç kutusundan acmadık faturayı getirecegini söyledi fakat getirmedi bizde bu durumdan şüphelenip telefonu telefoncu arkadaşımıza götürüp sorgulattık telefonlar çalıntı cıktı ve sahibini aradık telefonları iade edip hırsızı yakalattık sonra ne mahkemeye cagırıldık nede bir yere sadece polis karakoluna gittik ifade verdik ve polis okulunu kazandım su anda eğitim görmekteyken jandarmanın uzman erbaş alımınada girmiştim bir msj geldi jandarma güvenlik soruşturması bilmem ne maddesine göre ilişiğiniz kesilmiştir dedi bunu üzerine abim polis onu aradım kendi sistemlerinden baktı tc ile bana o hırsızlık olayından dolayı dosyada ben şüpheli firari ifadesi alınmamıs olarak gözüküyormusum karakola gittim dosya kapandı senlik bir durum yok dediler acaba bir sorun olup okuldan elenirmiyim adli sicil kaydım felan temiz adıma dava mahkeme felan da gözükmüyor ? bir sorun olurmu acil cevap verir misiniz

   • Abi 2013 ten sonra gidenler için hem sıkıntı oluyor diyorsun hemde burada arkadaşa sorun olmaz diyorsun

  • Abi 2013 ten sonra gidenler için hem sıkıntı oluyor diyorsun hemde burada arkadaşa sorun olmaz diyorsun

 27. Sa ben kapaliyim ve yüzüme çil lekeleri var bu polislik için bi sorun olur mu?

 28. esra gönlügüzel

  bank asya hesapları ile ilgili araştırma 2013ten sonrasını mı kapsıyor yoksa 15 temmuz mu?

 29. esra gönlügüzel

  2014 ya da 2015 yılında bank asyadaki paramı çekmiştim. bir daha da herhangi bir işlem yapmadım. şu an 22.dönem sözlüye girdim eğer kazanırsam eğitim sürecinde elenme ihtimalim var mıdır bu yüzden?

 30. Merhaba Türkiye’de sadece samsun ve İstanbul’da karma eğitim veren PMYO okulu var değil mi ?
  Bir de bayan alım kontenjanları ne kadar acaba bilgilendirir misiniz?
  Teşekkürler 💁

 31. 22. Dönem POMEM Mülakat

  Malum Yurtta kalmanın kıstası ne ? hiçbirşey yapmadan sadece yurdu yatma amaçlı kullanan birisine sıkıntı çıkar mı? Zaten mecburiyetten tercih edildi ve daha sonra ayrıldık ev tuttuk

 32. Merhabalar beni 7. ve 8. sınıfta (2010-2012) anafen dershanesine okul ücretsiz olarak göndermişti. Geçen sene PMYO’na başvurdum, mülakatların hepsini tamamladım sonuç başarısız oldu, niçin elendiğimi bilmiyorum açıklama kısımları boştu bu dershaneye gitmemin bi etkisi var mıdır?

 33. babam mehmetçik vakıfındayken 22 kişi ile birlikte dolandırıcılıktan 4 yıl üzerinden 11 ay yattı çıktıklarına karşı dava açacakları kişiler fetöden içeri alınmıştı hakim ve savcılar vs dahil arşivden kaydı silindi başvuruda bulundu bu güvenlik soruşturmasını etkilermi adimin lütfen yardım

 34. Admin kız arkadaşımla apart otelde kaldım sorun olur mu.

 35. Üniversitede fetö ş….sizin yüzünden bir dönem kalmış biri için 2014 te çıkmış biri için 2018 deki 23. Dönem pomem alımında güvenlik soruşturması sorun yaratır mı. Teşekkürler

 36. İyi günler üniversite eğitimi görürken sadece bir dönem kalmış ve 2014 te fetö yurdundan çıkmış birisi için güvenlik soruşturması sorun yaratır mı. Teşekkürler

 37. Feto örgütü ile hiçbir bağı uzaktan yakından olmayan kişilerin sadece bank asyadan 2015 yılında maaşını çekmesi pomem eğitim sonu sınavı sınavında sorun yaratirmi guvenlikte VE BU banka konusunda KRITER NEDIR ÇOK KIŞI IHRAÇ OLMUŞ DENILIYO.

 38. Feto örgütü ile hiçbir bağı uzaktan yakından olmayan kişilerin sadece bank asyadan 2015 yılında maaşını çekmesi pomem eğitim sonu sınavı sınavında sorun yaratirmi guvenlikte

 39. Merhaba. Benden küçük kardeşim pkk Lehine slogan attığı iddiasıyla yargılandı ses analizi yapıldı ama ses ona ait çıkmadı şu an tutuksuz yargılanıyor mahkemenin vereceği beraatı bekliyoruz. 22 dönemi kazanırsam eğitimdeysen elenme sebebi midir? Ayrıca 7 abim devlet memuru ve TSK da subay abim hala aktif görevde? Bilgi için teşekkürler

 40. Admin bey merhaba Benim bir arkadaşımın babası açıkta ve polis ihraç edilirse arkadaşımda polis olabilirmi

 41. kovuşturmaya yer olmadığı kararı okuldan elenme sebebimi ?

 42. Merhaba, pomem bayanım benim ailemde yada eşimde hiç bir sorun yok. Resmi olarak 3.derece kayın akrabalığı sayılan yani eşimin amcası güvenlik soruşturmasında beni etkilermi? fetöden dolayı yargılanmış şimdiden teşekkürler.

 43. Selam . Ablamın ve diğer 200 kişinin üzerine zamanında fetönün kursu olan bir yerde bilgisayar sertifikası düzenlemişler .bu nedenle ablam karakola ifade vermeye gitmişti ve halihazırda devam etmekte olan Ablam ve 200 kişi adına ağır cezada sanık olarak açıktan yargılama var . Hakim bile merak etmeyin bi şey olmaz sizin üzerinize fetöcü biri bilgisayar sertifikası çıkardı diye . Ben şimdi 22. Döneme başvuru yaptım fiziki yeterliliğim 100 puan sözlü mülakatımında iyi geçtiğini düşünüyorum acaba bu 22. Dönem Pomeme girmeme engel olurmu ? Ayrıca şunuda ekliyeyim bu ablamın kocası yani eniştem mebde 3 yıldır öğretmenlik yapmakta bu olaydan ötürü en ufak bi soruşturma bile yemedi!ablamın Böyle sadece 2010 yılında sertifika durumundan ötürü sizce benim polis olmama engel olurmu yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim .

 44. Babamın 3 aylık hapis sabıkası var bir kadına hakaretten dolayı bu benim polis olmama engel olurmu

 45. Admin şu an öğrenciyim. Öğrencilik esnasında izin günümde telefonla bir hayat kadını ile görüşüp buluştum ve o kişiler haftalar sonra gözaltına alınmış uzun zamandır teknik takiptelermiş. Dolayısıyla benim de görüşmem var telefonda bu benim öğrenciliğimi yakar mı lütfen beni bir aydınlatır mısınız? okulun bitmesi de yaklaştı iyice strese girdim yaptım bir cahillik.

 46. 2.5yil önce intihar vakası geçirdim ama sicil kaydında bişey gözükmüyor e devletten tedavi geçmişinde ilacı kötüye kullanmak diye tedavi sureci görünüyor ve sadece 2 doktorun tedavisi ile 2 kutu ilaç gözüküyor o ilaçlarında kullanmadım ve bir daha ilaç almadım sizce bu polisliğe engel olurmu.

 47. Merhaba Hocam. Ben 5 yıl önce bir maça gitmiştim deplasmana , oraya 1000 kişi gittik. Polis şehre girerken kimliklerimizi aldı. Maç sırasında karışıklıklar oldu karşı tarafa atılan musluktan çocuğun gözü kör oldu. Atan belli bulundu kameralardan. Ama tam 500 kişi sanık olarak dosya hala devam etmekte. Konya Mahkemesi sürekli erteleyip devam ettiriyor. Ben sadece ilk duruşmaya gitmiştim suçsuz olduğumuzu zaten hakimde biliyordu. Ama tam 5 sene oldu hala devam ediyor mahkeme. Bu benim komser yardımcısı veya polis olmamı engeller mi ? Teşekkür ederim…

 48. 2013 2014 yılında dersaneye gitmek sıkıntı mı ve 18 yaşını doldurmamıştım benim ve ailemin bir imzası olmadı kayıt olarak sadece adres ve telefon bilgisi istemişlerdi bu soruşturma da sıkıntı yaratır mı

 49. Mrb. İyi günler. Benim abim fetöden yargılanıyor. Hala kesin birşey yok ama tutuklu. Ben polislk mülakatanı da girdim. Açıklanmasını bekliyorum. Benim annemin babamin hiçbr alakası yok. Benm için sorun teşkil eder mi? Direk elenir miyim?

 50. Merhaba rahatsız ediyorum kişisel bi sorum olcak ben şuan Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum 20 yaşındayım okulu bitirip pomeme girmemede en az 5 sene gibi uzun bi zaman var geçen sene pmyo intibak eğitiminde malesef istifa ettim pmyo yuda tekrar kazanmam zor mülakatta sen daha önce bu olulu bırakmışsın diye eleyebilirler acaba hem mühendislik okurken hemde açıktan 2 yıllik tarih bölümü okusam 2 sene sonra kpss önlisansla pomeme başvurma şansım var mı?

 51. Ya bende şey sorcam bn 2014te fetonun dershanesine gitmiştim hiçbir bilgim yoktu onlar hakkında sadece maddi imkansızlıklar yüzünden hiçbir üyeliğim yok ama bu polisliği etkiliyor mu

 52. Ustad bilmeden anafen dersanesinde okumuştum sorun çıkarmı

 53. Merhaba admin benim babam esnaf bize 8 yıl önce sahte para vermişlerdi bende bu sebepten mahkemelik oldum ve dava sonunda beraat ettim şimdi polis olmak İçin güvenlik soruşturmadında bi sıkıntı çıkarımı sabıkamda bişey çıkmıyor bu davadanda beraat aldım. Çok teşekkürler

 54. Merhabalar. 8. Sınıfta 2014-2015 eğitim öğretim yılında fetö dershanesine gittim imkanlar doğrultusunda. Başka hic Bir yoldan fetö ile bağlantım yoktur. Gerekirse 15 Temmuz olsun meydanlarda nöbet tuttum. Hiç bir sosyal medyamda hiçbir resmi kurumda fetö ile alakam yok . Sadece dershane ye gittim. Şuan lise 3 bitti . Lise 4 e geçtim 2019 pmyo alımlarına katılacağım başvuracağm . Bana engel olurmu bu gitmem? Elenirmiyim ? Lütfen cevaplayın admin Bey. Teşekkür ederim

 55. ADMİN 2017 jandarma söz. astsubay alımında intibak döneminde 3.günü okuldan ayrıldım yemin etmeden bu benim pomem için müracaatıma girişime bir engelmidir.

 56. kolay gelsin sayın admin, babam 8 yıldır firar aranıyor. terör suçundan, uyuşturucudan veya yüz kızartıcı suçtan aranmıyor. cinayet şüpelisi olarak aranıyor. mahkeme devam ediyor 8 yıldır. üzerine kanıt yok. sadece 1 numaralı şüpeli olduğu için aranıyor. bu durum polis ve bekçi olmama engelmidir acaba

 57. Benim sorum bankalarla ilgili kredi, kredi kartı ödemelerimde sıkıntı var sorun olur mu ?

 58. Öncelikle kolay gelsin. 21. Dönem bilecik pomemdeydim. Normalinde törenimiz yarın fakat bizi 2 gün önce dosyalarınız gelmedi diyerek evlerimize gönderdiler dönem sonu mulakatina da almadılar sağlık ve güvenlikten bir sıkıntım yok diye biliyorum araştırdım fakat bürokrasiden dolayı dosyalar gelmedi deniliyor acaba bir problem mi oldu veya bizi ne zaman mezun edecekler tahmini bilginiz var mi

 59. 2012 2014 de feto okuluna gitmistim okul bittiginde başka hic bi iliskim olmadi sorun olur mu 22.donem icin okuldada sadece derslere girdim baska olaylar olmadi

 60. Teyzemin oğlunun işlediği suçlar PMYO güvenlik soruşturmasında beni etkiler mi

 61. Pomemde güvenlik soruşturmasında mit araştırma yapıyor mu polislere sordum mit araştırma yapmaz ama şehirdeki istihbarat yapar dedi mit yük rütbelileri ve TSK soruşturmasını yapıyormuş doğru mu

 62. 2014 yılında fem dershansine gittim sağlık bakanlığına atandım güvenlik soruşturması sizce n3 ilur

 63. merhaba babam bundan 7 ay once hapisten cikti iceride 5 ay kaldi sebebide uyusturucuydu ama sucu olmadigi anlasilinca ilk mahkeme de beraat etti bunun benim polis olmama olumsuz bi etkisi olur mu guvenlik sorusturmasinda 15 yil once de 3 ay yatip cikmis bunlarin bana zarari olur mu acaba yardimci olursaniz sevinirim 1 yil onceden hazirlanmaya basladim bu engel olicaksa emeklerim bosa gitmesin istiyorum simdiden tusekkurler.

 64. Pomemde güvenlik soruşturmasında mit araştırma yapıyor mu polislere sordum mit araştırma yapmaz ama şehirdeki istihbarat yapar dedi mit yük rütbelileri ve TSK soruşturmasını yapıyormuş doğru mu

 65. Ben ilkokulu ve ortaokulu fetö okulunda okudum okul ders basarisi iyi diye o okulu tercih etmiş ailem sadece okulunda okudum ne bankasyaya para yatırdım ne de başka bir yardım sadece okulunda okudum bir sorun olur mu sizce daha çok küçütum o zamanlar dünyadan haberim yoktu

 66. İyi günler admin
  2 sorum olacak mümkünse cevaplayabilir misin?
  1) 2016 da yanlış ilaç içmekten zehirlendim ve acile gittim midem yıkandı doktor tanı kısmına kazara zehirlenme yazmış ikinci tanıya kasıtlı ilaç içme yazmış şimdi bu polisliğe engel mi? Adlı işlem tutuldu ama talihsizlik verildi sicilim de hiçbir şey yok
  2)kız arkadaşım sevgilisi ile 3 4 kez otelde kalmış bu polisliğe engel mi?
  İlk

 67. 21. Pomenden güvenlik soruşturmasıyla elendim 2010 da adıma uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle ihbar edilmis. Diyarbakır’dan Adana’ya giderken oluyor bu durum. Yapılan aramada birşey çıkmadı otobüste zaten sadece tutanak tutuldu. Elenme sebebim bu olabilir mi

 68. erkek arkadaşımla otelde kaldık polis olmamda engel olurmu?

 69. selam bahis şirketine üye olmuştum ama üyeliğimi iptal ettim polis olmamda engel mi

 70. Merhaba benim bi arkadasm poh okulunda suan abisi 2 yl fem dersanesine gitmis bazen arada bir de abilere gitmis bu durum elenmesne sebep olur mu

 71. Öncelikle Cevaplarınız İçin Tşk Ederım Admin 4-5 yıl Önceki Sosyal Medya Paylasımları İnceleniyormu Yoksa 1-2 Sene Öncesi mi İnceleniyor Her Hangi Bir Olaya Karışmışlıgım yok Yada Herhangi Bir Ceza Almıslıgım yok karakola bile gitmedım yanlıs oldgunu ögrendım ve görüşümden döndüm ama aklımı kurcalıyor

 72. merhaba abim 2 yıl anafen dersanesine gitti arada sıradada abilere gitti suan pomemdeyim mezuniyetime 5gun kaldı 4. Ayda soruşturmam temiz geldi bu sorun olur mu

 73. Merhaba ben pomemdeyim 4. Ay soruşturmam temiz geldi abim anafen dersanesine ve bi kac kere de abilere gitmişti bu mezun olmama sorun olur mu

 74. İyi günler yaklaşık 1 sene önce kız arkadşım ile ikametgahımız aynı evdeydi degistirdim ama o evde hala üzerime fatura var. Şuan ikametgah başka evde paem güvenlik soruşturması için sorun olur mu ? Tesekkurler

 75. Bu yıl 18 yaşıma girdim ve 2013 2014 yıllarında fetonun özel okul ve dershanesindeydim babam 1 yıl hapis üzerine ilk mahkemeyle çıktı şansımı denemeli miyim? Polis olmak istiyorum

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir