POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

19.07.2017
899
A+
A-
POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

16 Haziran 2017  tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde yapılan POMEM Eğitim Sonu Sınav sonuçları açıklanmıştır. 

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden değişik sebeplerle işlemleri tamamlanan öğrencilerden (disiplin, sağlık, ders ve sınav işlemleri, mahkeme kararıyla dönen vb.) eğitim sonu sınavına girmesi gereken adaylar ile eğitim sonu sınavına girerek başarısız olan adaylardan dava açarak haklarında yürütmeyi durdurma kararı verilen adayların sınavları; 03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarına polis memuru ve komiser yardımcısı rütbelerine aday memur olarak atanacaklara uygulanacak sınav yönetmeliği” hükümleri gereği Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde 16 Haziran 2017 tarihinde saat: 10.00’da yapıldı. 

Bu adaylar aşağıdaki bağlantıdan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

SINAV SONUÇLARI

ETİKETLER:
Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  19. Dönem yedek planlamasında 7.810 . Yedek adayim bana gelme ihtimali nedir ve 21 dönem de aday koşulları ne olacak bu bilginiz varmı teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Yedekler konusunda herhangi bir gelişme maalesef yok.

 2. Polis. dedi ki:

  Pmyom mulakat sonuclari nezaman açık lanacak acaba

  1. admin dedi ki:

   Henüz bir tarih yok.