PAEM

Polis Akademisi Öğretim Görevlisi Başvuru Sonuçları

Polis Akademisi kurumunun sitesinde geçtiğimiz haftalarda yayımlamış olduğu Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğüne araştırma ve öğretim görevlisi alımı ilanının sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

Polis Akademisi Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Alımına İlişkin Başvuru Kabul Komisyonu İnceleme Sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğünün ihtiyaçları doğrultusunda (1) Öğretim Görevlisi ve (1) Araştırma Görevlisi unvanında açıktan veya naklen atanmak üzere öğretim elemanı alımına ilişkin ilan edilen kadrolara 19/11/2018 ile 03/12/2018 tarihleri arasında müracaat eden adaylara ait başvuru dosyaları; ilgili mevzuat hükümlerinde yer alan şartlar ile Polis Akademisi Öğretim Elemanlığına Atama ve Yükseltme Kriterleri ve 19/11/2018 tarihinde yayınlanan öğretim elemanı alımına ilişkin ilanda belirtilen şartları taşıyıp taşımadıklarına dair inceleme sonuçları açıklanmıştır.

UYARI : Başarılı olan adaylar için yapılacak olan “Öğretim Üyeleri Dışındaki Öğretim Elemanları İçin Giriş Sınavı” tarihi, yeri ve saati daha sonra Başkanlığımız web sitesi (www.pa.edu.tr) üzerinden duyurulacaktır.

Başvuru sonuçlarınızı edevlet şifreniz ile öğrenebilirsiniz.

Başvuru  Sonuçları İçin Tıklayınız

2018  PAEM KPSS Puanı Hesaplama

Polislikte Mesai Saatleri

Polis

Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Neden Polis Teşkilatında görev alan ve yönetmelikte yer alan, başarılı kişilerden, Öğretim elemanı seçilmiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu