PÖH Sonuçları Açıklandı!

11.05.2017
A+
A-
PÖH Sonuçları Açıklandı!

Polis özel harekat alım süreci başladıktan sonra polis özel harekat mezuniyeti ve polis meslek eğitim merkezi mezuniyetleri yapıldı. Bu süreç içerisinde mezun veren okullar şuanda tamamıyla boşalmışken alınan 10 bin polis özel harekat sonuçlarınında açıklanmasını dört gözle bekleyen yeni adaylar için bugün o büyük gün geldi. Sınav sonuçlarını polis akademisi açıkladı arkadaşlar sonuçlara yazının altından ulaşabilirsiniz.

Polis Özel Harekat Sonuçları Açıklandı!
En az lise mezunu ve sınavsız olarak alımı yapılan 10 bin polis özel harekat alımının sonuçları polis akademisi tarafından açıklandı. Polis akademisi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Özel Harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere 19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine alınacak öğrencileri belirlemek üzere yapılan 19. Dönem POMEM Özel Harekat Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucunda 10.000 erkek aday Polis Meslek Eğitim Merkezlerine planlanmıştır.

Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

https://pasonuc.pa.edu.tr/

Polis özel harekat sınavını kazanan tüm adaylara şimdiden başarılar diliyoruz hakkınızda hayırlısı. Unutmadan arkadaşlar okulda sakın pes etmeyin.


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Avatar gorkem dedi ki:

  ABI 9581. YEDEK ADAY YAZIYOR NE ANLAMA GELİYOR ?

  1. admin admin dedi ki:

   Yedeksin ama gelmesi çok zor gibi.

 2. Avatar SEDA dedi ki:

  BEN LİSE SONUNCU SINIF ÖĞRENCİSİYİM HAZİRANDA MEZUN OLACAM AGUSTOSTA ALIM OLSA BASVURABİLİRMİYİM 18 YASIMI EYLÜLDE DOLDURUYORUM.

  1. admin admin dedi ki:

   Ygs ye girdiyseniz pmyo başvurabilirsiniz.

 3. Avatar şenol dedi ki:

  9817 yedek aday yazıyor ne anlama geliyor bu ?

 4. Avatar şenl tunay dedi ki:

  9817 yedek aday yazıyor ne anlama geliyor bu ?

 5. Avatar Onur dedi ki:

  Abi 622. Yedek gelme ihtimali nedir?

  1. admin admin dedi ki:

   Bence şansın var.

 6. Avatar murat dedi ki:

  sonuç ekranı fotosu atarmısınız

  1. admin admin dedi ki:

   Ne için?

 7. Avatar Davut dedi ki:

  Geçen dönem 5 bin pöhde 800 yedek alımı oldu bunda 2000 bulur mu sizce yada maksumum kaç olur tahminlerinize göre tesekkurler

  1. admin admin dedi ki:

   1000 olur gibi geliyor bana.

   1. Avatar Onur dedi ki:

    İnşallah abi ya

 8. Avatar ismail dedi ki:

  hocam yigenim 49.siradan yedek aday kendisi asker suan simdi cagirdi diyelim nasil irtibaat a gecerler bir bilgi verebilirmisiniz

  1. admin admin dedi ki:

   Askerse açıklamaları takip etsin ve açıklanınca birliğine bilgi versin.