PÖH Sonuçları Açıklandı mı?

01.05.2017
A+
A-
PÖH Sonuçları Açıklandı mı?

Polis özel harekat sınavlarının tamamen sona ermesinin ardından sınavları başarıyla tamamlayan adayların gözleri polis akademisi tarafından yapılacak açıklamalara çevirilmişti. Polis akademisi sınavların bitmesinin üzerinden 1 ay gibi bir süre geçmesine rağmen hala sonuçları açıklamış değil. Hal böyle olunca adayların sürekli olarak sorularına maruz kalmaktayız bizlerde.

PÖH Sonuçları Açıklanacak mı?
Polis olmak için can atan binlerce adayın merakla bekledikleri sonuçlar henüz açıklanmış değil arkadaşlar. Bizlerde sitemiz üzerinden sürekli olarak tahminlerde bulunduk ancak polis akademisi tüm tahminlerimiz dışında hala sonuçları açıklamadı. Bizlerde sizler gibi dışarıdan bireyler olduğumuz için net tarih verememekteyiz arkadaşlar bu nedenle şu tarih dememiz imkansız.

Pöh Sonuçları Bu Hafta Açıklanacak!
İçişleri bakanımız sayın Süleyman SOYLU’nun bir vatandaşımızın sonuçlar hakkındaki sorusuna önümüz hafta açıklanacak cevabı verdiği dillerde dolaşmakta bugünlerde arkadaşlar. Malum sürekli olarak sonuçların açıklanmasının gecikmesi nedeniyle uzun bir süreç alan polis özel harekat sürecinin bizlerde bu hafta biteceği düşüncesindeyiz. Tabi ki bu bilgiler resmi kaynaklı değildir arkadaşlar bizlerde duyumlarımızı sizlerle paylaşmaktayız.

Polis özel harekat adaylarını uzun bir hafta bekliyor diyebiliriz bu duyumlara göre. Şimdiden tüm adaylara hayırlı olması dileğiyle.


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. blank Metin dedi ki:

  Admin kardeşim lütfen cevap ver bu sene pmyo için neden hala herhangi bir şey yok sizin tahmininizce ne zaman başvurular olur kılavuz ne zaman açıklanır bir de başvuruyu yaptıktan sonra mı baraj puanı açıklınıyor yoksa puan açıklanıpta mı başvuruyoruz?

  1. blank admin dedi ki:

   Kardeşim beklemekten başka çare yok yakındır bekleyin bi pöh sonuçları açıklansın.

   1. blank Metin dedi ki:

    Sağol admin bekliyoruz

 2. blank Basir YIKILMAZ dedi ki:

  Admin kardesim mülakat aşamalarını geçtim sonuç bekliyorum , Batmanin dağında askerlik yapıyorum suan , diyelim açıklandı ve kazandım ? Sonraki süreci bana mail olarak atar misin lütfen ayda yılda bir telefon cekiyor…

  1. blank admin dedi ki:

   Şuanda bazıları askeri birliklere yazı geldiğini okulu kazansanızda askerden terhis olamayacağınızı söylüyor netlik yok araştırıyoruz.

 3. blank POLİS ADAYI dedi ki:

  27 09 1999 DOĞUMLUYUM VE LİSE 4 SINIFA GEÇEÇM EYLÜLDE OLAN ALIMLARA KATILA BİLİRMİYİM POLİSLİĞE

  1. blank admin dedi ki:

   Lise mezunu olmalısın yada lise sonda olmalısın okul biterken girersin eylüldekine giremezsin.

 4. blank Selçuk dedi ki:

  Abi burnumun ucunda kırık var çok az da egiklik var kazandığımız sürece sence bu raporda sıkıntı olurmu ?

  1. blank admin dedi ki:

   Sorun olacağını pek sanmıyorum.

 5. blank Yılmaz dedi ki:

  İyi günler, hayırlı cumalar. Pöh açıklamasını bende bekliyorum . Burnumda et var bu genel sağlıkta sıkıntı çıkarır mı ,elerler mş? Ameliyat olmalı mıyım ? İçime dert oldu ,cevaplarsanız sevinirim .

  1. blank admin dedi ki:

   Muhtemelen sorun olmaz ama https://polisnoktasi.com/emniyet-teskilati-saglik-sartlari-yonetmeligi/ buradan bakın gene de veya doktora gösterin.

   1. blank Yılmaz dedi ki:

    Sağlık yönetmeliği Ek3’te, 3.madde B bendi 8. sayılı cümle polisliğe engel mi değil mi anlayamadım ?

    1. blank admin dedi ki:

     Tam olarak ne yazıyor?

    2. blank Yılmaz dedi ki:

     “8) Nefes alma ve konuşmayı güçleştiren konka hipertrofileri, burun polipleri, septum deviasyonları.” Sonunda kabul edilir veya edilmez şeklinde hiç bi r belirtme göremedim . Bendeki konkanın konuşmaya değilde uyurken, yatar pozisyonda nesfes almayı biraz zorlaştırıyo.Valla içime dert oldu , nr olur aydınlat beni kardeşim.

    3. blank admin dedi ki:

     Bi doktora gösterirseniz bu alanı daha iyi cevap alırsınız.

   2. blank şenl tunay dedi ki:

    2017 pöh açıklanan sınav sonucumda 9817 yedek aday yazıyor ne anlama geliyor ?

    1. blank admin dedi ki:

     Yedek olmuşsunuz ama yedek gelmesi zor gibi.

 6. blank şenl tunay dedi ki:

  9817 yedek aday yazıyor ne anlama geliyor ?