PMYO Giriş Sınavı 2. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

16.11.2018
846
A+
A-
PMYO Giriş Sınavı 2. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) Giriş Sınavı 2. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyuruldu..

PMYO Giriş Sınavı 2. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları belli oldu..

PMYO’ya başvuru yapan adaylar sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra yedeklerin heyecanlı bekleyişi polis akademisi sitesi üzerinden yapılan duyuru ile sona erdi. Yayınlanan ilana göre;

2018-2019 eğitim öğretim dönemi için Polis Meslek Yüksekokullarına 31/10/2018 tarihli 1. yedek planlamada 15 kadın yedek adayın planlaması yapılmıştır.
2. yedek planlamada, asıl ve yedek olarak planlanan adaylardan kayıt yaptırmayan ve istifa eden adayların yerine kadın adayların 16’ıncı sırasından başlanılarak 3 kadın yedek adayın planlaması yapılmıştır.


2018-2019 eğitim öğretim döneminde Polis Meslek Yüksekokullarına yedek aday planlamaları, 2. Yedek aday planlama ile birlikte sonlandırılmıştır.
Adaylara sonuçlar posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, internetteki resmi sayfamız üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

E-devlet şifreniz ile sonuç ekranına ulaşabilirsiniz.

YEDEK YERLEŞTİRME SONUÇLARI

2018 PMYO Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

2018 PMYO Sözlü Mülakat ve Bazı Tavsiyeler

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.