PAEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı!

07.10.2016
A+
A-
PAEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı!

Polis amirleri eğitim merkezine 2. yedek alım sonuçları polis akademisi tarafından açıklandı. PAEM yedek alımlarıyla ilgili olarak polis akademisinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

PAEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı!
2016 yılı PAEM giriş sınavları sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 2.Yedek planlamasında erkeklerden 106. yedek, bayanlardan 8. yedek adaya kadar planlama yapılmıştır. Planlaması yapılan adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.Maddesinin 2.fıkrası gereğince en geç 09/10/2016 Pazar günü saat 14.00’a kadar Polis Akademisi Gölbaşı Yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Müracaat sırası gelmeyen adayların 3.Yedek planlamasını www.pa.edu.tr adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

Adayların intibak eğitimine gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve intibak eğitimi süresince ihtiyaç duyacakları diğer eşyalar (yatak kıyafetleri, spor eşyaları, kişisel temizlik malzemeleri, kravat, kurşun ve tükenmez kalem vb,) ile mavi gömlek(tercihen açık renk) ve koyu renk kumaş pantolonlarını(lacivert-siyah) eğitim kıyafeti olarak yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Ayrıca gelecek adaylar yanlarında 2 adet onaylı lisans diploması fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir.

Yedek yerleştirme sonuçları için aşağıdaki linke tıklayını.

http://sonuclar3.pa.edu.tr/


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.