MHRS Kastamonu Randevu Nasıl Alınır

01.02.2018
925
A+
A-
MHRS Kastamonu Randevu Nasıl Alınır

MHRS Kastamonu randevu nasıl alınır? MHRS ile randevu almak için;

  • Alo 182 Çağrı merkezlerini arayabilirsiniz Alo 182 Çağrı Merkezlerindeki müşteri personelleri sizin istekleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda hastane randevularınızı detaylı bir şekilde oluşturmakta daha sonra size okuma yaparak not olmanızı sağlamaktadır. Alo 182 Çağrı merkezini arayan kişiler bu çağrı attın ücretli olduğunu unutmamalıdırlar. 182 çağrı hattı cep telefonlarından yapılan ücretlendirme sabit hatlar ücretlendirilmesi ile aynı şekilde ücretlendirilmektedir.
  • hastanerandevu.gov.tr internet adresine girerek hastane randevularınızı internet yoluyla oluşturabilirsiniz.
  • mhrs.gov.tradresinden de yine aynı şekilde randevu talepleriniz gerçekleştirebilirsiniz. MHRS Kastamonu için bu internet adreslerinden randevu talepleri oluşturabilmek için üyeliklerinin olması gerekmektedir. Üyelik oluşturmak istiyorsanız yeni üyelik oluştur kısmından giriş yaparak şifre belirleyebilir bütün randevu talepleriniz de bu şifre ile giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.
  • MHRS Kastamonu randevu nasıl alınır işlemleri için MHRS Mobili cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. E-Devlet şifreniz bulanıyorsa E-Devlet şifrenize neden MHRS üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. E-Devlet şifreniz yok ise size en yakın bir PTT şubesinde gidebilir PTT şubesinden bir adet E-Devlet şifresini kimliğinizi göstererek alabilirsiniz. E-Devlet şifresi alır iken çok cüzi bir miktarda ücret ödersiniz.

MHRS Kastamonu Randevu Nasıl Alınır

MHRS Kastamonu için MHRS giriş şifrenizi unutmuş iseniz E-Devlet şifreniz ile E-Devlet kapısından girerek MHRS bilgilerinizi güncelleyebilir bu bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz. MHRS sistemi üzerinde bütün hastane kayıtlarında bütün randevu bilgilerinize detaylı şekilde ulaşabilirsiniz. MHRS Kastamonu randevu nasıl alınır? MHRS Kastamonu ile günde 2 defa randevu alınabilmektedir. 2 defanın haricinde herhangi bir randevu talebinde bulunamazsınız. 2 defa olarak alınan randevular ise başka bir poliklinik için başka bir doktor için olabilmektedir.

MHRS Kastamonu ile alınan randevularda muayene saatleri en az 10 dakika erken en geç ise 60 dakika olmakta bu durum doktordan veya hastaneden kaynaklı olmaktadır. Hastane randevunuzdan 15 dakika veya yarım saat önce hastanede hazır bulunmanız gerekmektedir. Randevu saatinizden önce gelmek hastane kayıtlarınızın yapılması açısından gerekmektedir.

Randevularınızı iptal etmek istiyor iseniz yukarıda vermiş olduğumuz iki internet adresine girerek veya MHRS Mobil uygulamasından giriş yaparak veya Alo 182 Çağrı merkezini arayıp personelleri ile birlikte sağlıklı bir şekilde randevu talebinizi iptal ettirebilirsiniz. Randevu talepleriniz iptal ettirmeniz halde, hastaneye gitmediğiniz halde herhangi bir para cezası uygulaması olmamaktadır herhangi bir hastane ücreti ödememektesiniz. Ancak hastaneye herhangi bir sorundan sebebiyet gidemiyor iseniz randevularınızı iptal ettirmeniz başka bir kişinin, başka bir hastanın hakkını yememek açısından iyi bir davranış olacaktır. MHRS Kastamonu randevu nasıl alınır için olan yollarından birinde karar kılmış iseniz bundan sonraki hastane randevularınızı bu yolu kullanarak randevu talepleriniz de gerçekleştirebilirsiniz MHRS sistemi ile randevu almak hastanede beklenilen süreyi minimum bir süreye indirmektedir.

MHRS Kastamonu Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.