MHRS İzmir Randevu Nasıl Alınır ?

31.01.2018
717
A+
A-
MHRS İzmir Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS İzmir randevu nasıl alınır sorunuza cevap vermek için yazımızın devamını okumanızı tavsiye etmekteyiz. MHRS İzmir randevu almak için;

  • Alo 182 Çağrı merkezini arayabilirsiniz Alo 182 Çağrı merkezindeki personelin de sizin tercihlerinize göre işlem yapmaktadırlar. Size hangi hastaneyi, hangi doktoru, hangi tarih ve saati tercih ettiğiniz sorarak randevu işlemlerinizi ona göre hızlı bir şekilde yaparlar. Alo 182 Çağrı merkezini aradığınız zaman yanınızda kimliğinizi bulundurmayı unutmayınız. MHRS İzmir çağrı merkezi personelleri kimlik bilgilerinizle randevularınızı oluşturmaktadırlar. Yalnız Alo 182 Çağrı merkezini arar iken ücreti olarak atandığını unutmamalısınız.
  • Ücretsiz olarak işlem yapmak ve internet yoluyla randevu oluşturmak istiyor iseniz WWW.MHRS.GOV.TR internet adresine giriş yapabilir üyeliğiniz oluşturduktan sonra hastane randevularınızı kolaylık bile yapabilmektesiniz. Hastane üyeliğinizi oluşturmak için yeni üye butonuna tıklayarak kimlik bilgilerinizi de üyelik oluşturma işlemini tamamlayabilirsiniz. MHRS İzmir üyelik sırasında girdiniz kimlik bilgilerinizi nüfus müdürlüklerinde kayıtlı olan nüfus bilgilerinizi de aynı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi bir durumda üyeliğinizi tamamlayamayacaksınız.
  • MHRS İzmir için üyelik oluşturabileceğiniz başka bir adres ise www.hastanerandevusu.gov.tr adresidir. Bu adres ile de ücretsiz bir şekilde hastane randevularınızı oluşturabilirsiniz.
  • MHRS Mobil yüklemiş olduğunuz telefon ve tabletlerinizden randevu işlemlerinizi kolaylık ile ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.
  • MHRS İzmir randevu nasıl alınır PTT şubelerinden edinmiş olduğunuz E-Devlet şifrenizle de MHRS giriş yapabilir hastane randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

MHRS İzmir Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS İzmir ile hastane randevularınızı kolaylık ile oluştururken hastanelerde saatlerce sıra bekleme çilesinden de kurtulmuş olacaksınız. Eskiden randevu sistemi olmadan önce insanlar hastanelerde sıra beklemekte olan hastalar bu sıralar sayesinde daha fazla hastane hastalanabilmekte idi. MHRS İzmir randevu nasıl alınır hastane randevunuzu oluşturduktan sonra randevu saatinizi den en az 15 dakika önce hastanede hazır bulunmalısınız.

Hastaneye geldiğiniz zaman hastane kayıt işleri tamamlayıp randevu saatinizi gelmesini bekleyebilirsiniz. Randevu saatinizi den en erken 10 en geç 60 dakika sonra muayene olmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem muayene işlem dakikaları hastaneden hastaneye ve doktordan doktora göre olarak değişmektedir.

MHRS İzmir randevu nasıl alınır randevu işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra randevu bilgilerinizi girerek tekrar kontrol edebilir, görüntüleme yapabilir hatta eski bilgilerinize de daha detaylı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. MHRS İzmir en fazla günde 2 defa randevu alabilirsiniz günde 2 defa randevu alırken başka polikliniklerden başka doktordan randevu alabileceğinizi unutmamalısınız.

MHRS İzmir ile randevu oluşturmuş iseniz ancak bu randevunuza gidemeyecek durumda iseniz randevunuzu iptal ettirmeniz gerekmektedir randevunuz iptal ettirme seni hastaneye gitmesini dahi herhangi bir ücret yani hastane katkı payı ödemek zorunda kalmazsınız. Ancak başka vatandaşlarımızın muayenesine engel olmamak için hastane randevularınızı iptal ettirmenizi rica ederiz. Randevularınızı yukarıda verilmiş olan resmi internet sitesine girerek iptal edebilir iken Alo 182 Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcileri ile birlikte de iptal edebilirsiniz.

MHRS İzmir Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.