Güncel Bilgiler

MHRS İstanbul Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS İstanbul randevu nasıl alınır sorusuna bu makalemiz aracılığı ile cevap verecek sizi bilgilendirmeye çalışacağız. MHRS sistemine üyeliğiniz yok ise öncelikle kimlik bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek MHRS’ye üyelik yapmanız gerekmektedir. MHRS üyelik işlemini sırasında girdiğiniz bilgilerin Nüfus Müdürlüğündeki bilgiler ile aynı olması gerekmektedir, herhangi bir yanlışlık olduğu zaman MHRS üye olamamaktasınız. MHRS üyelik işlemi tamamlandıktan sonra;

  • hastanerandevu.gov.tr resmi internet adresine Giriş yaparak hastaneye randevularınızı oluşturabilmektedir.
  • Yine aynı şekilde www.mhrs.gov.tr adresini giriş yaparak hastane randevularınızı oluşturabilirsiniz.
  • E-Devlet şifreniz de MHRS İstanbul’a giriş yaparak randevu talebinizi yerine getirebilirsiniz. Unutmuş olduğunuz MHRS şiflerinizi E-Devlet yolu ile de yenileyebilirsiniz.
  • MHRS İstanbul randevu nasıl alınır? Internet yoluyla hastane randevusu almak istemiyor iseniz telefonlarınız ile 182 Alo çağrı merkezini arayabilirsiniz çağrı merkezindeki müşteri temsilcileri sizin planladığımız şekilde randevularınızı oluşturacaklardır.
  • MHRS İstanbul randevu nasıl alınır için bir başka cevap ise akıllı telefon veya tablet temize yüklemiş olduğunuz MHRS Mobil den giriş yapmaktır. MHRS Mobile ile vakit kaybetmeden tek tık ile hastane randevularınızı oluşturabilmektesiniz.

MHRS İstanbul randevu nasıl alınır? MHRS ile randevu almanın yanı sıra geçmiş olan hastane bilgilerinize kolaylık ile ulaşabilirsiniz. Geçmiş hastane bilgileriniz, geçmiş ilaç Bilgilerinize doktor bilgileriniz, gördüğünüz tedaviler, MHRS ile detaylı olarak alabileceğiniz Diğer bilgiler arasındadır. MHRS ile oluşturulmuş hastaneye randevularınızı unuttuğunuz takdirde MHRS sistemi ile görüntüleyebilmektesiniz.

MHRS İstanbul Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS Mobile üye olurken kimlik bilgileriniz ile üye olmaktasınız girdiniz bilgilerinin bilgilerinizin kimlikteki bilgiler ile eş değer olmasına dikkat etmelisiniz aksi bir durumda üyelik yapamayacaksınız. Randevu talepleriniz oluştururken hastanelerden en erken bir gün sonrasına en geç ise 15 gün sonrasına kayıt oluşturabilmektesiniz, aile hekimliklerine yapılacak olan randevu ise en erken randevu oluşturacak saatten yarım saat öncesine kadar en geç ise yine 15 gün sonrasına olmaktadır.

MHRS İstanbul randevu nasıl alınır hakkında bilgi almış ve randevunuza oluşturulmuş Seni Ancak randevunuza oluşmuş olan herhangi bir sorundan dolayı gidemeyeceksiniz randevularınızı iptal ettirmelisiniz. Randevularınızı iptal ettirmeniz başka bir vatandaşın hakkını yememeniz açısından yerinde bir davranış, doğru bir davranış oluşturacaktır. Randevularınızı iptal ederken yukarıdaki verilmiş resmi internet adreslerinden iptal ettirebilirsiniz veya Alo 182 çağrı merkezine de arayarak iptal edebilirsiniz.

Randevularınızı iptal eder iken randevu saatinden en geç 60 dakika öncesine kadar iptal ettirebilmektesiniz. MHRS sistemi ile hastane randevularınız sırasında hastanede saatlerce beklemek zorunda kalmamaktasınız. Sağlanmış olan bu kolaylık ile birlikte randevularınızı oluşturup zamanında hastanede olarak geriye kalan işleriniz için yeterli vakitleri bulabilirsiniz. Hastane randevularınıza hastane kaydı oluşturabilmek için randevu saatinden en az 15 dakika gibi bir süre önce girmeniz gerektiğini unutmamalısınız aksi bir durumda randevu saatiniz geçebilir.

MHRS İstanbul Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis

Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu