MHRS Erzurum Randevu Nasıl Alınır ?

29.01.2018
994
A+
A-
MHRS Erzurum Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS Erzurum randevu nasıl alınır? MHRS Erzurum sistemi ile internet üzerinden randevu almak için;

  • mhrs.gov.tr adresine giriş yaparak üyelik kaydı oluşturabilir, hastane randevularınızı bu yolla ücretsiz şekilde alabilirsiniz.
  • hastanerandevu.gov.tr internet adresinden de aynı şekilde üyelik oluşturabilir randevularınızı bu yolla da ücretsiz şekilde alabilirsiniz.
  • Alo 182 Çağrı merkezini arayarak MHRS randevularınızı oluşturabilirsiniz. Alo 182 Çağrı Merkezi hattını aramak sabit telefonları aramak ile aynı ücrettedir. Çağrı merkezini aramak ücretli ancak randevu oluşturma ücretsiz şekilde yapılmaktadır.
  • PTT şubelerinden ücret karşılığında almış olduğunuz E-Devlet şifresi ile E-Devlet kapısı giriş yapabilir Buradan da MHRS giriş yaparak randevularınızı oluşturabilirsiniz. E-Devlet şifreniz ile unutulmuş olan MHRS bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

MHRS Erzurum randevu nasıl alınır? MHRS ile randevu oluştururken esas olarak sizin tercihleriniz alınmaktadır. MHRS ile randevu sırasında sizin tercih olduğu etmiş olduğunuz hastane, doktor, gün ve saat esas olarak alınır, istekleriniz imkân dâhilinde dikkate alınarak randevu oluşturma yapılır. MHRS üyeliği ile sisteme giriş yaptığınız zaman kişisel bilgilerinize ulaşabilir, randevu geçmişinizi detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Detaylı şekilde görüntüleme yapabilirsiniz.

MHRS Erzurum Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS üyeliklerinizi yapar iken nüfus müdürlüklerinde geçerli olan bilgileriniz ile üyelik yapmalısınız yoksa üyeliğiniz kabul görmeyecek randevu alma işlemlerinizi MHRS ile gerçekleştiremezsiniz. MHRS ile alınan randevu hastaneler için en erken ertesi güne olmalıdır. Hastaneler için randevu en geç 15 gün sonrasına olmalıdır. Aile hekimlikleri için ise en erken aynı gün için randevu saatinden yarım saat önce alınabilmekte en geç ise hastaneler gibi yine aynı şekilde 15 gün sonrasına alınabilmektedir.

MHRS Erzurum randevu nasıl alınır? Sorunuza cevap bulmuş ve randevunuzu oluşturmuşsanız hastanede sıra beklemek zorunda kalmaz hastanede saatler boyu vakit geçirmek zorunda kalmazsınız. Randevu saatinden 10 dakika önce veya 60 dakika sonra muayene olabileceğinizi unutmayarak randevu saatinizden önce hastaneye bu süreleri dikkate alarak gitmelisiniz.

MHRS ile Alınan randevunuza herhangi bir sebeple gitmekten vazgeçerseniz yine yapmış olduğunuz birlik ile sistemlere giriş yaparak iptal edebilir veya Alo 182 çağrı hattını arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Randevularınızı oluşturmuş iseniz ancak hastaneye gitmemiş iseniz herhangi bir hastane katkı payı ödemek zorunda kalmazsınız.

MHRS Erzincan randevu nasıl alınır? Sorusuna cevabını bulmuş ve randevunuzu oluşturmuş iseniz randevu saatinden en az 15 dakika kadar önce bir zamanda hastanede kayıt olmak için hazır bulunmanız gerekmektedir. Hastaneye randevunuza gidemeyecek iseniz başka insanların randevu almasına engel olmamak adına randevunuzu iptal etmelisiniz.

Randevu işlemini muayene saatinden en az 60 dakika kadar önce bir zaman da iptal etme hakkına sahipsiniz. MHRS Erzincan ile günde 2 defa randevu oluşturabilirsiniz. Günde 2 tane randevu oluşturma hakkı poliklinikler ve doktor farkı olmasına dayanmaktadır.

MHRS Erzurum Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.