MHRS Erzincan Randevu Nasıl Alınır ?

29.01.2018
796
A+
A-
MHRS Erzincan Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS Erzincan randevu nasıl alınır? Öncelikle bilinmesi gereken randevuların oluşturulma sırasında herhangi bir ücret talep edilmediği randevuların tamamen ücretsiz olarak alındığıdır. Randevuları oluşturma yolları;

  • Randevularınızı Alo 182 çağrı hattından oluşturabilmektesiniz. Alo 182 Çağrı hattının herhangi bir aciliyet durumu olmasından kaynaklı olarak ücretli olduğunu unutmadan işlem yapınız. Alo 182 Çağrı hattını aramak diğer sabit hatları aramak ile aynı ücrettedir. Alo 182 çağrı hattını arar iken yanımızda T.C kimlik kartınızı bulundurmayı unutmayınız. Size yardımcı olacak Çağrı personelleri kimlik bilgileriniz ile alakalı bilgiler talep edeceklerdir. Çağrı personelleri hastane randevularınızı oluştururken sizin tercih etmiş olduğunuz hastaneye, sizin tercih etmiş olduğunuz doktora, tercih etmiş olduğunuz gün ve saate göre randevu talebinizi gerçekleştirmektedirler.
  • MHRS Erzincan randevu nasıl alınır sorunuza başka bir yanıt ise www.mhrs.gov.tr adresidir. Vermiş olduğumuz bu resmi internet adresine girerek üyelik yapabilir, oluşturmuş olduğunuz üyelik ile kolayca hastane randevularınızı oluşturabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir husus üyelik oluştururken girdiğiniz T.C kimlik kartı bilgilerinizin yanlış olmamasına dikkat etmelisiniz. Yanlış bilgiler girdiğiniz takdirde üyeliğiniz geçerli olmayacak, aldığınız randevular geçersiz sayılacaktır.
  • hastanerandevu.gov.tr adresinden de üye olarak hastane randevularınızı oluşturabilirsiniz.
  • E-Devlet şifreniz var ise MHRS Erzincan sistemine giriş yaparak istediğiniz hastaneden randevunuzu alabilirsiniz. E-Devlet şifreniz yok ise size yakın bir PTT şubesinden uygun bir ücret ödeyerek e-devlet şifrenizi elde edebilirsiniz. E-Devlet şifresi üzerinden MHRS giriş bilgileriniz ile alakalı unutma sorunu yaşadıysanız giriş yaparak bilgilerinizi güncelleyebilir mağduriyet yaşamazsınız.

MHRS Erzincan randevu nasıl alınır? Randevu oluşturması yapılır iken Sağlık Bakanlığı’na bağlı çalışan hastaneler için en erken bir gün sonrasına randevu alınabilir. Sağlık Bakanlığı’na bağlı çalışan hastaneler için en geç 15 gün sonrasına randevu alınabilir. Aile hekimliklerinden randevu almak için randevu alınacak günün randevu saatinden en erken yarım saat önce randevu alınabilir.

MHRS Erzincan Randevu Nasıl Alınır ?

Aile hekimliklerinde en genç randevu alma günü ise 15 gün öncesidir. Unutulan veya gidilmeyen randevularda muayene katkı payı ödemek zorunda kalmazsınız. Randevunuzun oluşturulmuş olduğu tarihte ve saatte randevunuzdan 15 dakika önce hastanede bulunmanız kayıt işlemleri için gerekmektedir. :MHRS Erzincan ile günde en fazla 2 adet randevu oluşturabilmektesiniz.

MHRS Erzincan randevu nasıl alınır? Vatandaşların hastane randevusu alırken kolaylık yaşamaları için oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistemi kullanarak randevu oluşturduğunuzda hastanede saatlerce sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Hastanede sıra beklemek istemeyen veya bekle yemeyecek konumda olan hastalar için bu sistem çok işe yaramaktadır. Bu sistem ile hastane randevusu oluşturmak hastanede yaşayacağınız zaman israfından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Bu sistem ile tercih ettiğiniz hastanede, tercih ettiğiniz doktorda, tercih ettiğiniz gün ve saatte boşluk olup olmadığını öğrenebilir tercihlerinizi ona göre düzenleyerek kaliteli bir hizmet almayı sağlayabilirsiniz.

MHRS Erzincan Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.