MHRS Edirne Randevu Nasıl Alınır ?

29.01.2018
728
A+
A-
MHRS Edirne Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS Edirne randevu nasıl alınır? Sorusuna cevap bulmak için yazımızı okumaya devam etmelisiniz. MHRS Edirne hastane randevusu almak için;

  • mhrs.gov.tr internet adresini girerek randevu alabilirsiniz. Bu internet adresine giriş yapmak için üyeliğiniz yok ise yeni üye bölümüne giriş yaparak tercih ettiğiniz bir şifre ile üyeliğiniz oluşturduktan sonra sisteme giriş yapabilmektesiniz.
  • İnternet üzerinden hastane randevusu oluşturmak için giriş yapacağınız başka bir adres ise www.hastanerandevu.gov.tr adresidir. Bu adres ile yeni üyelik oluşturarak hastane randevularınızı kolay bir şekilde alabilmektesiniz.
  • Hastane randevularınızı kolay bir şekilde oluşturmanın diğer bir yolu ise cep telefonlarınıza MHRS mobili indirerek randevu oluşturmaktır. Bu Mobile uygulamasını indirip kimlik bilgilerinizi de üyeliğinizi alıştırarak tek tık ile istediğiniz hastaneden, istediğiniz günden, istediğiniz saatte, istediğiniz bir doktordan randevu alma işinde kolaylık ile yapabilmektesiniz.
  • Hastane randevularınızı oluşturmak için internet yolunu kullanmak istemiyorsanız Alo 182 Çağrı merkezini arayabilirsiniz. Alo 182 Çağrı merkezindeki müşteri hizmetleri temsilcisi kimlik bilgileriniz aracılığıyla size tercih ettiğiniz hastane ve tercih ettiğiniz doktordan randevularınızı oluştururlar.

Yukarıdaki yollarla alıştırılmış olan randevunuza gidemeyecek iseniz başka bir vatandaşın hakkını yememek adına randevunuz iptal etmenizi öneririz. Randevunuzu aldınız gidemeyeceksiniz ancak herhangi bir hastane katkı payı ödemek zorunda kalmazsınız. Oluşturulmuş olan randevunuza hastane kaydı yaptırmak için en az 15 dakika bir süre önceden gitmeniz gerekmektedir. MHRS Edirne randevu nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. MHRS ile bir gün de poliklinik farklı olmak şartıyla iki kez randevu alabilirsiniz. MHRS Edirne üyeliğiniz ile aile fertlerinize de randevu alabilmeniz mümkündür. Aile fertlerine de ayrı ayrı kimlik numaralarını girerek randevu oluşturabilirsiniz.

MHRS Edirne Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS Edirne üyeliğiniz de herhangi bir bilgiyi değiştirmek istiyor iseniz sisteme giriş yaptıktan sonra hesap bilgilerim kısmına girmeniz gerekmektedir. Hesap bilgilerim kısmında değiştirmek istediğiniz alana yeni Bilgilerinize girerek onay verebilirsiniz. MHRS Edirne randevu nasıl alınır MHRS sistemi ile randevu alırken en erken bir gün sonrasına randevu alabilirsiniz.

MHRS Edirne randevu sistemi ile randevu alırken en geç 15 gün sonrasına randevu alabilirsiniz. Aile hekimliklerinde de randevu alınabilmektedir, aile hekimlerinden alınan randevu en erken aynı gün yarım saat sonrasına randevu alınabilir iken en geç 15 günlük bir zaman sonrasına randevu alınabilir. MHRS Edirne üyeliklerin izle sistemi giriş yapıldığında bütün randevularınızı gözükmekte olup geçmiş randevularınızı da ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alınmış olan randevu saatleri her hastane ve her hekime bağlı olaraktan en az 10 dakika olacak şekilde en fazla 60 dakika olacak şekilde farklılık gösterebilmektedir. Tedavi süresi hastane yönetimi inisiyatifinde planlanmaktadır. MHRS Edirne randevu nasıl alınır randevu oluşturduktan sonra randevu almış olduğunuz hastaneye giderken en az 15 dakika önce orada olmalısınız, hastane kayıt işleri yapılması için bu süre zarfında hastanede bulunmak gerekmektedir.

MHRS Edirne Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.