Mhrs Çankırı Randevu Nasıl Alınır?

28.01.2018
698
A+
A-
Mhrs Çankırı Randevu Nasıl Alınır?

Çankırı ilinde bulunan devlet hastanelerinde sıra beklemeden ve muayene saatini belirleme fırsatı veren Mhrs Çankırı Randevu Nasıl Alınır diye bakıldığında uygulanması ve dikkate alınması gereken noktalar bulunmaktadır. Merkezi hekim randevu sistemi sayesinde son derece modern ve pratik bir şekilde istenilen gün ve saatte kişilerin kendi seçtiği hastane ve hekimden muayene randevusu alma şansı sunulmaktadır.

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Merkez, Çerkeş, Ilgaz ve Kurşunlu ilçelerinde bulunan devlet hastanelerinin kayıtlı bulunduğu sistem sayesinde gerek çağrı merkezi sistemini kullanarak gerek merkezi hekim randevu sisteminin web sayfasına girmek suretiyle işlem yapabilmek mümkün hale getirilmiştir. Sistemin web sayfasına bilgisayar ile girilebildiği gibi tablet ya da akıllı telefonlar ile giriş yapmak suretiyle de randevu kaydı oluşturma imkanı bulunmaktadır.

Mhrs Çankırı Randevu Nasıl Alınır?

Merkezi hekim randevu sistemine ait çağrı merkezi numarası 182 olup merkezde çalışan görevlilerin bilgi edinme ve kayıt oluşturma amaçlı sorduğu soruların cevaplanması ile birlikte muayene günü, muayene olunmak istenen hastane ve hekim bilgileri tercih edilir. Bu aşamadan sonra hastanedeki ilgili poliklinikteki yoğunluğa göre görevliler gereken incelemeyi yapar ve başvuruda bulunan kişiye uygun olan gün ve saatleri belirtir.

Başvuru esnasından en az 1 gün en fazla 15 gün sonra olacak şekilde randevu kaydı oluşturma fırsatının bulunduğu sistemde kişinin tercihine göre işlem gerçekleştirilir. Böylece çağrı merkezi sistemi ile Mhrs Çankırı Randevu Nasıl Alınır sorusu da yanıtlanmış olmakla birlikte kişinin oluşturduğu randevu kaydını online sistem üzerinden görebilme ve iptal etme imkanı da sunulmaktadır.

Akıllı telefon ya da bilgisayar aracılığıyla giriş yapılan merkezi hekim randevu sistemi web sitesinde öncelikli olarak kişinin kaydının bulunup bulunmadığının öğrenilmesi gerekmekte ve eğer kaydı bulunmuyorsa üyelik kaydı oluşturulması gerekmektedir. Mhrs Çankırı Randevu Nasıl Alınır diye düşünüldüğünde online site üzerinde kişilerin nasıl randevu alabileceğine dair gereken yönlendirmeler yapılmakta olup kişi sistemden tarafından kendisinden istenen bilgilerin doğruluğundan emin olacak şekilde gereken kaydı oluşturur.

Bu aşamada girilen bilgilerde yapılacak bir yanlışlık muayene günü sorun teşkil edebilmektedir bu nedenle dikkatli olunması gerekmektedir. Üyelik kaydı aşamasında sistem tarafından güvenlik amacıyla kayıt oluşturan kişiye bir şifre verilir ve dilenmesi halinde bu şifrede değişiklik yapabilmek mümkündür.

Mhrs Çankırı Randevu Nasıl Alınır aşamasında üyelik kaydı oluşturduktan sonra kişi Çankırı ilinde bulunan sisteme kayıtlı hastaneleri, hangi hekimlerin bulunduğunu ve randevu yoğunluğunu görebilir ve buna göre kayıt oluşturabilir. Oluşturulan kayıt ile ilgili olarak randevu geçmişim kısmından da kontrol işlemi yapabilir ve istenmesi halinde iptal et butonuna tıklamak suretiyle iptal işlemi gerçekleştirilir.

Kişi kendisi haricinde başkaları için de işlem gerçekleştirebilmekte ancak bunun için ilgili kişinin TC kimlik numarası ve şifresinin bilinmesi gerekmektedir. Randevu işlemi gerçekleştirdikten sonra muayene günü gereken kayıt işlemlerinin yapılabilmesi için muayene saatinden en az 15 dakika önce ilgili hastanede olmak gerekmektedir.

MHRS Çankırı Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.