Güncel Bilgiler

Mhrs Çanakkale Randevu Nasıl Alınır ?

Devlet Hastaneleri, Eğitim ve Araştırma Hastaneleri ile birlikte Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden Mhrs Çanakkale Randevu Nasıl Alınır diye düşünüldüğünde gelişen teknoloji ve yapılan yatırımların etkisiyle ortaya konan merkezi hekim randevu sistemi sayesinde son derece pratik ve hızlı bir şekilde randevu alabilmek mümkün olmaktadır.

İlk aşamada muayene olmak isteyen kişinin randevu sisteminde kaydı olup olmadığına bakılır ve kaydı bulunmakta ise kimlik numarası ve kendisine verilen şifre ile sisteme giriş yaparak muayene olmak istenen hastanenin ilgili polikliniği seçilir. Gelişmiş sistem sayesinden poliklinik seçiminin yanında muayene olunmak istenen hekim ve muayene zamanını tercih edebilmek de mümkün hale getirilmiştir. Üyelik kaydı bulunmayan kişilerin ise sistem üzerinde üye olması zorunlu olup bu aşamada girilecek birkaç bilgi sayesinde pratik bir şekilde üye olunabilmektedir.

Mhrs Çanakkale Randevu Nasıl Alınır ?

Mhrs Çanakkale Randevu Nasıl Alınırprosedürünün ilk aşaması olan üyelik kaydı oluşturmada sistem tarafından kişilerden TC kimlik numarası, ad ve soyadı, cinsiyeti, telefon numarası gibi bilgiler istenmektedir. Bu süreçte anne ve baba adının girilmesi ile ilgili de bölüm yer almakta olup bu bilgilerin doldurulması zorunlu değildir ancak herhangi bir karışıklık doğmaması adına bu bilgilerin de girilmesinde yarar bulunmaktadır.

Üyelik kaydı ile ilgili girilen bilgilere dair kontrol aşamasının yapılmasının aynı şekilde faydası vardır. Üyelik kaydından sonra sisteme giriş yapılır ve Çanakkale merkez ve ilçe bölgelerinde yer alan hastanelerden kişiler tarafından istenen bölüm ve hekimden ve randevu sistemindeki doluluk oranlarına bağlı olmak suretiyle işlem gerçekleştirilebilir. Sistem tarafından kişilere izin verilen randevu tarihi en erken 1 gün sonrasına en geç ise 15 gün sonrasına olacak şekilde belirlenmiştir.

Randevu işlemleri belirtilen şekilde web sitesi üzerinden gerçekleştirilebildiği gibi Mhrs Çanakkale Randevu Nasıl Alınır sorusuna yanıt olacak bir diğer uygulama da ALO 182 Çağrı Merkezi Sistemleridir.  Burada bulunan alanında uzman ve deneyimli personeller hastaların sorununa çözüm odaklı bir yaklaşım göstererek kişinin randevu almak istediği hastane, poliklinik, randevu tarihi ve saati bilgilerini belirlemeye yardımcı olmaktadır.

Gerçekleştirilen randevu ile ilgili istenen kontrol işlemleri de sonraki zaman dilimlerinde çağrı merkezi sistemi üzerinden sorulan cevaplara verilen yanıtlar ile bulunabildiği gibi web site üzerinden giriş yapıldığı zaman randevu geçmişi bölümüne girilerek de bilgi edinebilmek mümkündür.

Alınan randevular ile ilgili iptal işlemi yapılmak istenildiği takdirde de aynı şekilde randevu geçmişi kısmına giriş yapılarak iptal et ikonuna tıklanabilir ve çağrı merkezi aranarak randevu iptali gerçekleştirilebilir. Mhrs Çanakkale Randevu Nasıl Alınır sürecinde dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise aynı gün içerisinde Çanakkale ili içerisinde muayene olunmak istenen poliklinikler ve muayene saatleri farklı olacak şekilde en fazla iki muayene randevusu alınabilmektedir.

MHRS Çanakkale Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis

Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu