Güncel Bilgiler

Mhrs Bursa Randevu Nasıl Alınır ?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi sayesinde ülkedeki tüm hastanelerden ALO 182 Çağrı Merkezi, Merkezi Hekim Randevu Sistemi web sitesi ya da mobil uygulamalar sayesinde randevu alabilmek mümkün olmaktadır. Mhrs Bursa Randevu Nasıl Alınır diye bakıldığında çağrı merkezini arayarak operatör yardımıyla Bursa’daki hangi hastaneden ve hangi poliklinikten randevu almak istediğinizi söyleyerek işlem gerçekleştirmek mümkündür.

Ayrıca görüşme esnasında randevu gününü ve muayene olunmak istenen doktor ismini de belirtmek suretiyle operatörün sorduğu kimlik bilgisi gibi bilgileri vererek randevuyu tamamlamak mümkün olmaktadır. Çağrı Merkezi ile yapılan görüşmeler her operatör için ayrı ayrı ücretlendirilmiş olup ücretlendirme tarifesi sabit telefonlar ile eşdeğer olacak şekilde belirlenmiştir.

Mhrs Bursa Randevu Nasıl Alınır ?

Mhrs Bursa Randevu Nasıl Alınır sorusunun ikinci cevabı olarak Mhrs Randevu Sisteminin web sayfasında üyelik kaydı oluşturarak randevu tercihinde bulunabilmek gösterilebilir. Sistemde kaydı bulunmayan kişilerin ad, soyad, kimlik numarası, cinsiyet, doğum tarihi, iletişim bilgileri gibi bilgileri sisteme girerek üyelik kaydı oluşturması gerekmektedir. Üyelik kaydı oluştururken bilgilerin doğru girildiğinden emin olmak adına gereken kontrol işleminin yapılmasında fayda bulunmaktadır.

Sistemde istenen güvenlik amaçlı bilgiler de oluşturulduktan sonra kişiler kimlik numarası ve belirlenen şife vasıtasıyla online sisteme giriş yapabilmektedir. Bu aşamada sistemde belirlenen şifrenin saklanması önemli olup şifrenin unutulması halinde de mail adresi aracılığıyla şifre yenileme işlemi gerçekleştirilebilir.

Sistemde istenen üyelik kaydı oluşturulduktan sonra sisteme giriş yapılır ve Mhrs Bursa Randevu Nasıl Alınır işleminde bir sonraki aşama olan il seçimine geçilir ve Bursa ili seçildikten sonra randevu alınmak istenen hastane belirlenir. Hastanede yer alan polikliniklerden muayene olunmak istenen bölüm tercih edilmek suretiyle hekim tercihi yapabilmek de mümkün olmaktadır.

Sistem prosedürüne uygun olarak sabah 07.00’ye kadar yapılan işlemlerde aynı gün için, bu saatten sonra yapılan işlemlerde ise en erken 1 gün ve en geç 15 gün sonrası için randevu alabilmek mümkündür. Bursa merkez ve ilçelerinde yer alan devlet hastaneleri ile ağız ve diş sağlığı hastanesi için randevu işlemi yapabilmek mümkün olmaktadır.

Mhrs Bursa Randevu Nasıl Alınır randevu işlemi oluşturma aşamasından sonra oluşturulan randevunun sisteme giriş yapıldıktan sonra randevu geçmişi bölümünden görüntülenmesi mümkündür. Ayrıca ALO 182 Çağrı Merkezini aramak suretiyle sistemde yöneltilen sorulara cevaplar verilmesi halinde alınan randevular ile ilgili bilgi alabilmek mümkündür. Ayrıca mobil cihazlardan sisteme giriş yaparak da geçmiş randevulara yönelik bilgi edinilebilmektedir. Merkezi randevu sisteminde gerçekleştirilen başvuruları da randevu geçmişi kısmından iptal edebilmek mümkün olmaktadır. Randevu sistemi ile işlem gerçekleştirilen poliklinik ve hekime bağlı olarak randevu süreleri değişkenlik göstermektedir. Merkezi randevu sistemi ile Bursa ilinde randevu işlemi gerçekleştirildikten sonra muayene günü gereken kayıt işlemlerinin yapılabilmesi adına muayene saatinden en az 15 dakika önce hastanede olmak gerekmektedir.

MHRS Bursa Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis

Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu