Komiser Yardımcılığı Fiziki Yeterlilik ve Mülakatı Yapılıyor

02.02.2016
A+
A-
Komiser Yardımcılığı Fiziki Yeterlilik ve Mülakatı Yapılıyor

2015 yılı içerinde polis memurları içerisinden alımı yapılacak olan komiser yardımcılığı sınavının devamı olan fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları geçtiğimiz cuma günü yani 29 Ocakta başladı. Komiser yardımcılığı yazılı sınavını kazanan 10000 polis memuru arasında yapılan mülakat ve fiziki yeterlilik sınavları 10 Şubat günü sona erecek. Sınava katılan adaylar Polis Akademisinin hazırlamış olduğu parkurda fiziki yeterlilik sınavına girecek ve sonrasında sözlü mülakatla bu sınavı bitireceklerdir.
10 Şubatta sona erecek olan fiziki yeterlilik ve mülakat sınavlarının ardından puanlamalar hesaplanarak adaylara duyurulacaktır. Şimdiden tüm adaylara başarılar dileriz.
Sosyal medya üzerinden mülakat ve fiziki yeterlilik ile ilgili paylaşımlar ise şu şekilde;

– Arkadaş dışarda biraz bekledik 9.00 gibi guruplar halinde içeri aldılar üst araması yaptılar silah ve telefonla almıyorlar sorun yaşarsınız sonra spor kıyafetlerini giymeK için zaman veriyolar spora geciyorsunuz parkur çalıştığımız yerle aynı torbaları biraz daha basit kolay taşınıyor ama elektronik sistem var fotosel kurmuşlar benim derecem çalıştığım yere göre biraz kötü çıktı bazıları düştü fotosel durmadı üstünden atlayanlar vardı bunlara dikkat edin atlama da eksik yapanlar oldu onları geri çevirdiler spordan sonra mülakata geçtik tanışma sonra çapraz sorular geliyo ve kart cekiyosun bana “emriniz altindaki memur şiddet uygularsa nasıl bir yol izlersiniz çıktı. Komisyondan başka bi soru daha geldi evdemi vakit geçirmek güzel dışardamı cvp verdikten sonra çıktık herkese başarılar diliyorum yer uzak saatinden erken gitmeniz tavsiye ederim.


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.