Çukurova Üniversitesi 38 Memur Alıyor

22.12.2017
A+
A-
Çukurova Üniversitesi 38 Memur Alıyor

Çukurova Üniversitesi Web sayfasında yapılan ilamla Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Memur Personel Alımı istenilen şartlara uygun adaylar tarafından yapılacak, bu adayların en az lise, önlisans, lisans mezunu olmaları ve görev alacakları servislerle ilgili özel belgeler istenecektir.493. Basamak Dahiliye Yoğun bakım ünitesi, Çocuk Yoğun Bakımı ünitesi, Hemodiyaliz ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Beyin Cerrahisi Yoğun bakım ünitesi, Çocuk Acil yoğun bakım ünitesi, Erişkin Acil bilim dalı, Doğumhane servisi ve Organ nakli ameliyathanelerin de görevlendirmek için 26 hemşire, Algoloji birimi, Radyoloji Anabilim Dalı, Girişimsel Radyoloji Anjiyo ünitesi, göz bankası ünitesi ve Tıbbi Laboratuvarlarda görevlendirmek üzere 11 Sağlık teknikeri ve sağlık fizikçisi olarak Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Memur Personel Alımı yapacaktır. Başvurular,  Çukurova Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna şahsen ve istenilen belgelerle yapılmak zorunda, posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılmaktadır.

Adaylardan istenilen özel belgeler

Çeşitli servislerde görevlendirmek için 26 hemşire, 11 sağlık teknikeri ve sağlık personeli olmak üzere toplam Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Memur Personel Alımı yapacak. Alınacak sözleşmeli personelden, görev alacakları servislere göre özel belge ve sertifikalar istenmektedir. Sözleşmeli personel olarak atanacak 26 hemşireden istenilen özel belge ve sertifikalar; CardioPulmonerResusitasyon Belgesi, NeonatalResusitasyon Programı Belgesi, Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Programı Belgesi, Hemodiyaliz Hemşireliği Sertifikası, Göz Banka Teknisyeni Yeterlilik Sertifikası ve SpekülerMikroskopi Sertifikası istenmekte ve görev alacakları servisle ilgili bilim dallarında 2 ila 5 yıl deneyimli olmaları şartı aranmaktadır. Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Memur Personel Alımı içerisinde onbiri sağlık teknikeri ve bir sağlık fizikçisi alınacak. Sağlık teknikeri olarak alınacak sözleşmeli personellerden Algoloji birimi, Radyoloji Anabilim Dalı, Girişimsel Radyoloji Anjiyo ünitesi, Tıbbi Laboratuvar ve göz bankası ünitelerinden birinde 1 ila 3 yıl deneyim aranmaktadır. Sözleşmeli personel olarak Tıbbi laboratuvarlarda görevlendirilecek sağlık teknikerlerinden de Göz Banka Teknisyeni Yeterlilik Sertifikası ve Speküler Mikroskopi Sertifikası istenmektedir.

Sözleşmeli Personel adayı olmak için yapılması gerekenler

Çukurova Üniversitesi Web sayfasında yayımlanan Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Memur Personel Alımı ilamına başvurmak için öncelikle Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak gerekli ve 657 sayılı kanunun 48. madde genel şartlarına göre kamu hizmetlerinden yasaklı olmamak, bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı işlenen suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, zimmet, irtikâp, rüşvet, ihaleye fesat karıştırma, v.b. gibi suçlardan mahkum olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilgili problemi olmamak, akıl sağlığı ile ilgili problemi olmamak gerekmektedir.

Sözleşmeli Personel olmak isteyen adaylardan istenilen belgeler 

Adayların öncelikle Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Memur Personel Alımı ilamını gördüğünüz Çukurova Üniversitesi Web sayfasında ki başvuru formunu ve yine web sayfasında olan taahhütnameyi de doldurmanız gerekmektedir. T.C. kimlik numarası olan nüfus kağıdı fotokopisi, geçici mezuniyet belgesi veya diploma fotokopisi, 2016 yılı KPSS sınav sonuç belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile şahsen Çukurova Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna başvurmaları gerekmektedir. Eksik belge ile gelenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. Sözleşmeli personel olmaya hak kazananlar Çukurova Üniversitesi web sayfasında asil ve yedek olarak ilam edilecek ve asil üyelerin özel belgeleriyle 5 iş günü içerisinde başvurmaları gerekmekte, 5 iş gününü geçirirlerse yedek aday sözleşmeli personel olarak işe alınacaktır.


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.