Bildirilerinizin Anında Herkese Ulaşmasını Sağlayın

14.02.2018
A+
A-
Bildirilerinizin Anında Herkese Ulaşmasını Sağlayın

Artık binlerce kişiyi ilgilendiren haberler gerek yasalarla gerekse khklar ile hemen gündeme düşmekte ya da ansızın açıklanmaktadır. Bu tarz bildiriler genelde binlerce hatta milyonlarca kişiyi bile ilgilendirebiliyor. Çünkü bir khk çıkması sonunca Türkiye sınırları içinde yaşasan milyonlarca herkesi etkilemektedir. Bu yüzden çok fazla haber sitelerine uğramayan ya da gündemi takip etmeye zamanı olmayan kişilerin bu tarz durumlardan çok fazla haberi olmuyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılarınızı ya da takipçilerinizi anında bilgilendirebileceğiniz toplu mesaj ve toplu e-posta sistemleri vardır.

Toplu sms sistemleri toplu e-posta sistemlerinden daha kullanışlı ve direkt kullanıcı odaklıdır. Çünkü bir kişinin ki bu sizde olabilirsiniz birden fazla e-postası olabilir. Haliyle hepimiz genelde bir adet telefona sahibizdir. Bu yüzden telefonlarımızda e-posta adresimiz ekli olmasa ya da internet paketimiz olmasa da telefonumuzu kullanabiliriz. Fakat telefonlar hiçbir internet paketine ihtiyaç duymadan direkt mesajları telefonumuza otomatik olarak alabilir. Bu yüzden toplu sms sistemleri diğer sistemlere göre daha kullanışlıdır ve direkt olarak kullanıcı odaklı çalışmanızı sağlayacaktır. Takipçilerinize ya da kullanıcılarınıza ulaşmanın en iyi yollarından birisi toplu smsdir.

Toplu Sms Sistemleri ile Ne yapabilirsiniz?

Toplu sms sistemleri ile polislerle ilgili çıkan yasalar, Kanun Hükmünde Kararnameler, memurluk alımları, pomem, paem, pmyo,pöh gibi birçok konuda binlerce kişiyi ilgilendiren haberleri anlık olarak bireyleri bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca sadece bu işle ilgilenenlere değil normal vatandaşlarıda bilgilendirmeler gönderebilirsiniz. Bu sistemler sayesinde tek bir tıklama ile anında yüzlerce kişiyi toplu sms atabilirsiniz. Eğer kullanıcılarınız sizin mesajlarınızdan rahatsız olursa iptal linkleri sayesinde de toplu sms listelerinizden çıkabilir ya da sizlere bildirerek dahil olabilir.

Bu tarz işlemleri yapan birçok site bulunmaktadır. Bu yüzden alırken en çok dikkat edilmesi gereken şey aldığınız yerin gereken sertifikaları var mı? Toplu sms hizmeti vermek için gerekli BTK sertifikalarına dikkat edilmelidir. Ayrıca direkt yetkili bir firma olmasına özen gösteriniz ve gerekli özelliklerine göz atınız.

Bu yüzden Vatan Sms sitesine güvenebilirsiniz. Sistemlerin üzerinden spam mesajları önlemek için gerekli önlemleri almış, sizlere toplu sms hizmeti sunarken çok iyi bir hızda iletim imkanı sunmaktadır. Gerekirse takıldığınız noktalarda tecrübeli müşteri temsilcilerinden direkt olarak canlı destek alabilirsiniz. Çok fazla müşteri temsilcilerinin desteğine ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü sms atma işlemleri için mobil uyumlu olması ve kolay kullanımı sayesinde hiçbir şekilde zorlanmadan mesajlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Toplu sms sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için Vatan Sms web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz kafanıza takılan tüm soruları direkt müşteri temsilcilerimizi arayarak da çözümleyebilirsiniz ya da gerekli alanlarda bilgi alabilirsiniz. Bu sayede toplu sms sitemi paketlerinden hem kendi firmanıza uygun olanı bulabilir hem de sistemi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.