Güncel Bilgiler

Bezmialem Randevu Nasıl Alınır

Bezmialem Vakıf Üniversitesi hastalarının memnuniyetine önem veren bir hastanedir ve uzman doktorları ile farklı branşlarda kaliteli hizmet sunmaktadır. İşlerin kolaylaşmasını hedefleyen yaklaşımı ile sunduğu imkanları hastaların memnun olmasını sağlamaktadır. Randevu ve sonuç işlemlerin kısa sürede gerçekleştirilmesi için gereken donanıma sahip olunmaktadır. Bezmialem randevu nasıl alınır sorusuna cevap vermek gerekirse öncelikle bazı detayların iyice bilinmesi gerekmektedir. Hastaların bölümlerini doğru tercih edebilmeleri için sistemi tam olarak kavramaları son derece önemli olmaktadır. Sisteme giriş yapan kişiler Hastane sekmesine tıkladıklarında karşılarına dikkat edilmesi gereken hususlar çıkmaktadır ve şu şekilde belirtilebilir:

 • Gamma Knife Polikliniği, yalnızca Gamma Knife hastalarına tedavi uygulamaktadır. Bu rahatsızlığın dışındaki müracaatlar için Beyin Cerrahisi Polikliniği’ne başvurulması gerekmektedir.
 • Beyin Tümörü Polikliniği, yalnızca beyin ve omurilik, omurga tümörü olan hastalar için tedavi uygulamaktadır.
 • Hastanede gerçekleştirilen uzmanların kıdemine göre ücretlendirilmesi farklı olmaktadır.
 • Randevu saatinden en az 45 dakika öncesinde ilgili bölümde olunması gerekmektedir. Aksi halde hastalar haklarını kaybetmektedirler.
 • Randevular online randevu sistemi üzerinden ya da 0 (212) 453 0 453 numaralı Çağrı Merkezi’nden alınabilmektedir.

Tüm bu maddelere eklenebilecek birçok uyarı bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Bezmialem randevu nasıl alınır web portalı üzerinden inceleme yapılmaktadır.

Bezmialem Randevu Nasıl Alınır? Aşamaları Nelerdir?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden randevu almak için izlenecek adımlar:

 1. Bazmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi online sisteme giriş gerçekleştirilir.
 2. Randevunun alınacağı hastane seçimi gerçekleştirilir. (Bezmialem Tıp Fakültesi Hastanesi, Bezmialem Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, Bezmalem Dragos Hastanesi gibi.)
 3. Hastane seçimi yapıldıktan sonra ekrana gelen pencereden önemli ve dikkat edilecek hususlar okunur.
 4. Sonrasındaki sayfada randevu alınacak bölüm tercihi yapılmalıdır. ( Beslenme ve Diyet, Çocuk Cerrahisi, KBB, Göz Hastalıkları gibi.)
 5. İlgili bölüm seçiminden sonraki sayfada tedavi olunacak doktor seçimi yapılır. (Örneğin; Uzm. Dr. Duygu Demir gibi.)
 6. Doktor seçimi sonrasında tarih ve saat seçimi de yapılır ve diğer sayfaya geçilir.
 7. Kişisel bilgiler sekmesinde T.C. Kimlik Numarası ve güvenlik kodunun girilmesi ile randevunun onaylanması beklenir. Bu basamaklar tam olarak bu şekilde uygulandığında Bezmialem randevu nasıl alınır sorusuna net cevap verilmiş olacaktır. Bezmialem bünyesinde randevu alınmak istenen diğer tüm hastaneler için de online olarak işlemlerin ilerleyişi tam olarak bu şekilde devem etmektedir.

Bezmialem Randevu Nasıl Alınır? Nasıl İptal Edilir?

Bezmialem randevu nasıl alınır sorusuna cevabından sonra randevu iptali içinde Bezmialem Hastanesi’nin çağrı merkezi ile görüşülmesi gerekmektedir. İptal isteği bildirildiğinde işlem hastane tarafından sonuçlandırılmaktadır. Randevular için en az 45 dakika öncesinde hastanede olunması gerekmektedir. Aksi halde meydana gelen gecikmelerde kayıt iptal edilmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden alınan randevular için sorgulamada yapılmaktadır. Online sistemden “randevu sorgulama” işlemi ile sonuca ulaşılabilmektedir. Ayrıca randevu sırasında verilen randevu kodu ile ya da SMS ile doğrulama gerçekleştirmek de mümkündür. Merak edilen bir diğer konu vakıf hastanesinin ücretlerinin ne kadar olduğudur. Bezmialem randevu nasıl alınır? muayene ücretleri nelerdir? gibi soruların güncel cevapları ise şu şekildedir:

 • Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi içinde profesör unvanlı doktorlar için 100 TL,
 • Doçent doktorlar için 60 TL,
 • Uzman doktorlar için 20 TL,
 • Hastane dışında profesörlere 150 TL,
 • Doçent doktorlara 100 TL,
 • Uzman ve yardımcı doçentlere de 60 TL muayene ücreti ödenmektedir.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Polis

Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu