Ana Sayfa / Ç. ve M. BEKÇİSİ / Bekçilik Sözlü Mülakat ve Yazılı Sınav Uygulaması Çıktı!

Bekçilik Sözlü Mülakat ve Yazılı Sınav Uygulaması Çıktı!

Uzun zamandır ziyaretçilerimizin bizden talep ettiği Bekçilik sözlü mülakatları ve yazılı sınav uygulaması nihayet tamamladın. 2018 yılı içerisinde 14500 çarşı ve mahalle bekçisi alınacak. İlkokul mezunları dahil geniş bir yaş aralığının başvuracağı bu alımlarda bir adım önde olmak bu uygulama ile elinizde. Türkiye’nin en çok satılan ve tercih edilen bekçilik uygulamasını mutlaka edinmelisiniz.

Binlerce başvurunun arasından sıyrılıp mahalle bekçisi olmaya hak kazanmak için bekçilik sözlü mülakatlarını geçmek gerekiyor.Peki bekçilik sözlü mülakatlarına nasıl hazırlanılır? Yazılı sınavda nasıl başarılı olunur? Bu konuda 60-70 TL fiyatlarla satılan yazılı eserler var. Bunlara alternatif olarak Polisnoktası güvencesi ile hazırlanan Bekçilik sözlü mülakatları ve yazılı sınav uygulaması artık Play Store üzerinden satın alınabiliyor.

Uygulamamızın içerisinde iki ana bölüm var:

 • Sözlü Mülakat Soruları
 • Yazılı Sınav Testleri

Sözlü mülakat soruları kısmında, bundan önceki bekçi alımlarında komisyon tarafından adaylara sorulan sorular ve bunlara verilmesi gereken cevaplar yer alıyor. Önümüzdeki günlerde başlayacak sözlü mülakat aşamasında çıkan sorular an an uygulamamıza eklenecek ve kullanıcılarımız bu soru ve cevaplara hızlı bir şekilde ulaşabilecekler. Kimi insanlar “Soruyu bilmek önemli değil…” diyerek cümlenin devamını haklı gerekçelerle dolduruyorlar. Peki, sözlü mülakatlarda en önemli süre olan ilk 60 saniyeyi böyle boş geçiren bir adayın, iyi bir intiba bırakma ihtimali var mı? Karttan çektiği soruyu bilen mi avantajlı olur bilemeyen mi? Burada kararı bekçi adayları kendileri vermelidirler.

Yazılı Sınav kısmımızda, bekçi adaylarının girecekleri sınav sürecini aynen yansıtmaya çalıştık. temel derslerden 50 soru ve 60 dakika süre ayarlaması yaptık. Sınav sonucunda bekçi adayı kaç puan aldığını görebiliyor.

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek bu kısa zamana, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için hemen bu uygulamayı alın ve çalışmaya başlayın. Üstelik, 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL.

Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun.

Bu makalede tam 32 SORU-CEVAP yer almaktadır. Okumak ve yeni soru sormak için aşağıya bakınız.

32 Soru Var

 1. Playstordan indirdim yazılı sınav için ama bazı sorular hatalı bide sorular çok basit bunların çıkacağına eminmisiniz boşuna çalışıp zaman kaybı yapmayalım bilgi verirseniz sevinirim

  • Hatalı soruları bildirebilirsiniz. Temel derslerin temel konuları çıkacak. Size basit olabilir : ). Farklı kaynaklara tabiki çalışın.

 2. IOS uygulaması talebi nedir? Çıkma ihtimali var mı IOS için?

 3. Admin uyguluamayi satin aldim fakat acilmiyor yardimci olursaniz sevinirim

 4. uygulamayı bilgisayardan kullanabilir miyiz az önce uygulamayı almaya çalıştım hata verdi 2 tl google kesti ama işlemi devam etmedi

 5. app store için hangi linke girmemiz gerekiyor

 6. 8 9 10 ne zaman eklenecek

 7. Ben satın almak istiyorumda telefonuma indiriliyor mu

 8. Bekçilik mülakatına giderken sınav giriş belgesinde başka herhangi bir belge götürülecek mi?

 9. Bütün yazili sorular adana ili icinde gecerlimi uygulamanizi satin almakta tereddüt ediyorum aydinlatirsaniz sevinirim.

 10. Uygulamayi indirdim fakat sorulara tıkladığımda katagori bulunamadı diyor

 11. ygulamaya tiklayinca aciliyor fakat beyaz bir ekran cikiyo karsima ekranda ikonlar bir kod hatasi veriyor

 12. İyi çalışmalar Admin;

  bende kronik hepatit b çıktı sadece hbsag pozitif diğer tüm değerler negatif sonuç ne olur dosya Ankara’ya gitti

 13. Selamlar, terhis belgem kayip e_devletten almam yeterlimidir

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir