Batıdan Batıya Tayinler Neden Açıklanmıyor?

18.08.2016
822
A+
A-
Batıdan Batıya Tayinler Neden Açıklanmıyor?

Bu yıl şark sürelerinin artmasının ardından şark tayinleri ancak açıklanabilmişti normalde mayıs ve haziran ayı başında açıklanması gereken şark tayinleri haziran sonlarına doğru ancak açıklanmıştı. Şark tayinlerinin açıklanmasının ardından polisler batı tayinlerinin açıklanmasını beklemekteydiler ki 15 temmuzda meydana gelen şerefsiz bir darbe girişiminin ardından tayin açıklamaları nedense bir türlü yapılamadı.

Batıdan Batıya Tayinler Ne Zaman Açıklanacak?
Polis memuru bir çok arkadaşımızın beklediği batıdan batıya tayinler ağustos ortasını geçmesine rağmen hala açıklanmış değil halbuki 15 temmuz darbe girişiminin üzerinden 1 ay gibi bir süre geçmiş durumda ve eşi öğretmen olan polis memurlarının görev yerleri hala belli değil. Batıdan batıya tayinlerle ilgili her gün bir gelişme bekleyen polisler hala beklemekle yetinmekteler. Her gün bizlere gelen sorulardan biri olan batıdan batıya tayinlerin ne zaman açıklanacağı ise hala muamma durumda. Bizlere gelen bir mesajda polis eşi öğretmen şöyle demiş;

İyi çalışmalar;
Batıdan batıya tayinler halen açıklanmadı.Bizde sağlıktan dolayı tayin istemiştik. Eşim tümörden dolayı çok ağır bir ameliyat geçirdi ve 3 aya bir kontrolleri var ayrıca öğretmenler içinde mazeret atamalarında yarın son gün… çok kişi mağdur oldu sesimiz olur musunuz.
Teşekkürler…

bizde buradan emniyet genel müdürlüğüne sesleniyoruz lütfen artık daha geç olmadan polislerin batıdan batıya tayinlerini açıklayın ve kimse mağdur olmasın.

Şimdiden batıdan batıya tayinlerin en kısa sürede açıklanması temennisi ile…

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.