Aile Hekimi Doktoru Öğrenme 2023

29.07.2019
A+
A-
Aile Hekimi Doktoru Öğrenme 2023

Türkiye Cumhuriyeti devleti vatandaşları için sunulan aile hekimi doktorları aynı zamanda farklı vatandaşlıktan olup Türkiye’de ikamet edenler için de geçerlidir. Öyle ki sağlık ocağı gibi yerlerde farklı uyruktan aile hekimleri görmeniz mümkün olabilmektedir. Aile hekimi doktoru öğrenme 2023 ise oldukça basit bir yöntem ile sorgulanabilir durumdadır. Devlet tarafından oluşturulan web siteleri sayesinde aile hekimi doktorunuzu hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bunun için gerekli olan birkaç şifre olacaktır. E-devlet şifrenizi biliyorsanız aile hekiminize bakabilirsiniz. Yazımızda sizler için bilgilendirici olacak şekilde nasıl detaylı olarak aile hekimi öğrenilir adımlarını anlatacağız. Her yıl yeni fırsatlar karşımıza çıkar ve daha kolay yöntemler ile aile hekimi öğrenme şansına sahip olabiliriz. Bu tür yeniliklerden sitemi takip ederek haberdar olabilirsiniz. Sizler için en güncel haberleri paylaşıp daha kolay bir şekilde bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Aile Hekimi Doktoru Nasıl Sorgulanır?

Geçtiğimiz yıl resmî devlet sitesi olan sbu.saglik.gov.tr üzerinden aile hekiminizi öğrenebiliyordunuz. Fakat yapılan değişikler neticesinde aile hekiminizi artık e-devlet üzerinden basit bir şekilde sorgulayabileceksiniz. Yapmanız gereken şey çok basittir. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar üzerinden, aynı zamanda tabletler üzerinden aile hekimi öğrenme işlemini yapabileceksiniz. Aile hekimi doktoru öğrenme 2023 e-devlet mobil ve tablet uygulamaları üzerinden de sorgulanabilir. Sizlere anlatacak olduğumuz yöntem her iki sürüm için de geçerlidir. İster internet üzerinden web sayfasından sorgulayın isterseniz de mobil veya tablet uygulamalar üzerinden sorgulamanızı gerçekleştirin.

E-Devlet ile Aile Hekimi Doktoru Sorgulama

E-devlet üzerinden aile hekimi doktur öğrenme 2023 için öncelikle e-devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi biliyorsanız uygulamaya giriş yapın. Şifresi olmayan kişiler e-devlet şifresi alma üzerine araştırma yapabilir ve onu da çok kısa süre içerisinde temin edebilirler. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra arama ekranı web sürüm için direkt olarak karşınıza çıkacaktır. Burada arama boşluğuna “Aile Hekim Bilgisi Sorgulama (Sağlık Bakanlığı)” yazısına tıklayabilir ve aile hekiminizi dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. Hizmet verdiği hastane veya sağlık ocağına dair bilgiler de adresleri ile beraber burada olacaktır. Mobil uygulama kullanan kişiler de büyüteç işareti gibi olan arama butonuna basıp aynı şekilde aramalarını gerçekleştirecekler. Sağlık bakanlığının e-devlet üzerinden verdiği bu hizmetten herkes ücretsiz olarak yararlanabilir. Sorgulama işlemi için sizden herhangi bir şekilde ücret kesilmez, sigortanıza yansımaz.

Emeklilikte Yedi Yıl Kuralı Nedir ?
Emekli Maaşı Sorgulama, 4A, 4B, 4C
2023 Ne Zaman Emekli Olabilirim?


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.