Afyon PMYO POMEM’ e Dönüştürüldü!

Afyon PMYO POMEM’ e Dönüştürüldü!

Polis meslek yüksek okulu alımlarının düşürülmesinin ardından köklü polis meslek yüksek okullarından biri olan Afyon polis meslek yüksek okulu da 19 Ağustosta alınan karar ile polis meslek eğitim merkezi müdürlüğüne dönüştürüldü. 2016 yılı itibari ile afyon polis meslek yüksek okulunu kazanan adaylar kendilerine okuldan ulaşan yetkililer ile yeni planlanan okullarına yönlendirilmiş durumda. Yapılan bu değişikliğin önümüzdeki günlerde alımı yapılması planlanan özel harekat alımları ile ilgili olabileceği düşünülmekte.

Afyon PMYO’dan Yapılan Duyuru Şu Şekilde
Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü 18/08/2016 tarihli Başkanlık Makamının oluru ile Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğüne dönüştürülmüştür.

Yüksekokulumuz 1. ve 2. Sınıf öğrencilerinin diğer Polis Meslek Yüksekokullarına nakil işlemleri başlamıştır.

Öğrencilerimizin hangi Polis Meslek Yüksekokuluna nakilinin yapılacağı telefon ile aranılarak kendilerine bilgi verilecektir. 1. ve 2. sınıf öğrencilerimizin telefonlarının açık olması gerekmekte ve kendilerine telefon ile tebligatı yapılan yüksekokula daha önceden belirtilen tarih ve saatte gitmeleri gerekmektedir. Ayrıca telefon numarası değişen veya herhangi bir sebeple yüksekokulumuzda kayıtlı olan telefonları kapalı bulunan öğrencilerimiz Yüksekokulumuza ait olan 272 213 17 42 ​​numaları telefonu arayarak nakil oldukları Polis Meslek Yüksekokulunu öğrenebileceklerdir.


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.