25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Sınavı Yapılacaklar

08.03.2020
A+
A-
25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Sınavı Yapılacaklar

25. dönem POMEM kadın özel harekat sınavı sonuçları an itibariyle açıklanmış bulunmaktadır. Polis Akademisi resmî sitesinden yaptığı duyuru ile tüm kadın özel harekat adaylarını sevindirdi. Bildiğiniz üzere 25. dönem POMEM alımlarında kadın polis özel harekatçı alımı yapılmıştı. 2019 yılında yapılan alımların Polis Meslek Eğitim Merkezlerine giriş sonuçları 3 Mart 2020 tarihinde açıklandı. Bu kapsamda adaylar e-devlet şifreleri ile sisteme girip sınav sonuçlarını yani POMEM’e girip giremeyeceklerini öğrenebilecekler. Yazımızın en alt kısmından ilgili sonuç sayfasına direkt linke tıklayarak ulaşabilir, sonuçlarınızı hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Yedek Alımları Ne Zaman Olacak?

Açıklanan sonuçlarda asil olarak kazananlar direkt olarak kayıtlarını yaptırabilirler. Ancak her zaman yaşanan bir durum olarak, açılan kontenjan sayısına asil kazananlar ile beraber ulaşılamıyor. Asil kazananlar çeşitli sebeplerden dolayı okula kayıt yaptırmayabilir. Dolayısıyla sonuçlarda yedek olarak kazananlar umutlarını yitirmesinler. Yedek kazanan kişilerin tek yapacağı şey beklemek olacak. Yedek listesinde ne kadar öndeyseniz kazanma şansınız da o kadar yüksektir. Yedek alımları ise, asil kazananların kayıt işlemleri sona erdikten sonra yapılmaktadır. Yine Polis Akademisi, pa.edu.tr üzerinden yedek alımlarına ilişkin resmî açıklamayı paylaşacaktır. Eş zamanlı olarak polisnoktasi.com site adresimizi takip ederek güncel bir şekilde Polis Akademisinin yayınladığı duyuruları takip edebilirsiniz. Alt kısımda pa.edu.tr adresinde yayınlanan duyurunun orijinal metnini görebilirsiniz. 25. dönem POMEM kadın pöh yedek alımları için takipte kalmaya devam edin.

Polis Akademisi Tarafından Yayınlanan Resmi Duyuru

“Özel Harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere Polis Meslek Eğitim Merkezlerine alınacak öğrencileri belirlemek üzere yapılan 25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Sınavı sonuçları açıklanmıştır.

Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.”

Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayın.

2020’de PÖH Alımı Olacak Mı?
Diyabet Hastaları PÖH veya JÖH Olabilir Mi?
2020 – Polis Özel Harekat Kıyafetleri Nelerdir?


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank yedekten asile dedi ki:

    iyi aksamlar 338.yedek gelme ihtimali var mi sizce