2018 1.Dönem bekçilik yazılı sınav sonuçları

26.10.2018
1.294
A+
A-
2018 1.Dönem bekçilik yazılı sınav sonuçları

2018 Yılı 1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

Bekçi olabilmek için Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı Çarşı ve Mahalle Bekçiliği kurumunun  20 Ekim 2018 tarihinde yapmış olduğu yazılı sınavının  sonuçlarını 26.10.2018 Cuma günü  tarihinde açıklandığını duyurdu.

 

Polis akademisi kendi sitesi üzerinden yaptığı duyuruda “2018 Yılı 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçları açıklanmıştır.Yazılı sınavı Başarılı olan adaylar Fiziksel Yeterlilik ve Mülakaat sınavına çağırılacaktır.”
şeklinde duyuru paylaştı.

Buna göre bekçilik sınavına giren adaylar Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçlarını Polis Akademisi sitesi üzerinden E-devlet şifreleriyle M.e.b.(MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI) sitesinden ise Tcno, Doğum tarihi bilgileriyle öğrenebilecekler.

Sınavı kazanan adaylara tavsiyemiz bekçilik fiziki yeterlilik parkuru konumuz olan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Parkuru 2018 sayfasını incelemeleridir.

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI

BEKÇİLİK SINAV SONUÇ EKRANI (MEB)

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Parkuru 2018

İlkokul ve Ortaokul Mezunları Bekçi Olabilir mi?

2018 – Bekçilik Mülakatında Hangi Sorular Olacak ?

Başarılı Bekçiler Polisliğe Geçiş Yaparak Polis Olabilir mi?

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mehmetkochan dedi ki:

  Slm admin bekçi alimi nezaman mardin kiziltpeden yazıyorum sizden ricam yaş sınırın kalkması için sayın cumhurbaşkanımıza iletirmisin

 2. Ahmet dedi ki:

  O kadar üniversite mezunu varken seviyeyi iyice düşürdünüz. Kalite diye biseyi dusunen yok . Yazili sinav ilkokul duzeyinde sorularla herkes gececek mulakatta. İnsallah adil bir alim olur

 3. Kemalbekçi dedi ki:

  Hayırlı olsun arkadaşlar

 4. Kerim dedi ki:

  Merhaba isranbul icin asıl kazandim. İl emniyete gitmem gerekiyormus. Fatihde galiba bide giderken yanimizda herhangi bir belge goturecekmiyiz ?