2016 Polis Meslek Yüksek Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı!

01.07.2016
A+
A-
2016 Polis Meslek Yüksek Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı!

2016 yılı içerisinde lise mezunları arasından alımı yapılacak olan 2500 polis adayı tüm aşamaları geçmişlerdi. Yapılacak olan 2250 erkek ve 250 bayan aday alımının tüm aşamaları bugün itibari ile tamamlanmış durumda yani bu şu anlama geliyor 2500 asıl aday belirlendi. Peki bundan sonra ne yapılacak sınavları kazanan adaylar yerleştirildikleri okullara en geç belirlenen tarih ve saatte müracaat ederek geçici kayıtlarını yaptırarak intibak eğitimine alınacaklar. Belirlenen tarih ve saatte okullarına başvurmayan adaylar haklarını kaybetmiş sayılacaklar.

Polis Akademisinin Sitesinden Yapılan Duyuru

2016 yılı PMYO Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucunda 2.250 erkek ve 250 kadın aday ile Emniyet Teşkilatı personeli şehit veya vazife malullerinin eş veya çocukları kapsamında sınava giren 28 aday Polis Meslek Yüksekokullarına planlanmıştır.

Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

2016 Polis Meslek Yüksek Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı!
2016 Polis meslek yüksek okulu sınavlarının sonuçları bugün itibari ile açıklandı arkadaşlar. Sınav sonuçlarına polis akademisinin resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

2016 Polis Meslek Yüksek Okulu Sınav Sonuçlarına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız..

http://sonuclar3.pa.edu.tr/

Bizde PolisNoktasi.com olarak 2016 Polis meslek yüksek okulu sınavlarında başarılı olan adayları tebrik ediyoruz..


blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.