Yeni Haberler
reklam
Ana Sayfa / PMYO / 2016 PMYO Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2016 PMYO Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Nisan ayında başlayan 2016 polis meslek yüksek okulu sınav takvimi 24 Haziranda sona erdi. 2 Haftalık bir sınav takviminin ardından yapılan polis meslek yüksek okulu sınavlarının ardından gözler polis akademisine çevrilmiş durumda.

2016 PMYO Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Polis meslek yüksek okulu sınavlarının tamamlanmasının ardından gerek facebook sayfamızın gerekse sitemizin yorum alanından polis meslek yüksek okulu sınavlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili bolca soruyla karşılaşmaktayız. Öncelikle 2016 yılında polis meslek yüksek okulu sınavlarına giren tüm adaylara geçmiş olsun der hayırlısının olmasını temenni ederiz. Arkadaşlar bir çok aşamadan geçerek son olarak sınavları da bitirdiniz peki pmyo sonuçları ne zaman açıklanacak akıllardaki en önemli soru şuanda bu. 2016 polis meslek yüksek okulu sınav sonuçlarının kesin olarak şu tarihte açıklanacağını ne polis akademisi ne de başkası söyleyemez ve söylemezler de. Bizim kendi tahminimizi size aktaracak olursak arkadaşlar en geç bayramdan sonra açıklanacağı düşüncesindeyiz yani bu hafta içi açıklanmaz ise zaten bayram sonrasına kalıyor ki bayram sonrasında da pazartesi açıklanır diyoruz. Bu tabi ki sadece bizim tahminimiz arkadaşlar kesinlik yok bizce bu şekilde olacaktır.

Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından neler olacak arkadaşlar küçükte olsa ona değinelim. Sınav sonuçları açıklanınca polis adayları puanlarına göre asil ve yedek olarak ayrılmış olacak asil olanlar hemen pmyolara yerleştirilecekler ve intibak eğitimi için tarih verilecek yedek adaylarda yeni alımlar için beklemeye başlayacak.

Şimdiden tüm adaylar için hayırlı olması dileğiyle.

Kafanıza takılan sorularınızı lütfen aşağıdaki resme tıklayarak SORU-CEVAP alanımızdan sorunuz..

Lütfen alttaki beğen butonuna tıklayarak FACEBOOK sayfamızı beğeniniz...

İlginizi Çekebilir...

lise-mezunu-polis

2500 Lise Mezunu Polis Alınacak!

Polis meslek yüksek okullarına girmek isteyen adayların merakla bekledikleri 2017 yılı içerisinde lise mezunu polis …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir