PMYO

2016 PMYO İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlıyor?

2016 Polis Meslek Yüksek Okulu sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından polis meslek yüksek okullarını kazanan adayların gözleri 21 Ağustosta başlayacak olan intibak eğitimine çevirilmiş durumda. İntibak eğitimi nedir bunlara ilerleyen yazılarımızda bahsedeceğim arkadaşlar ayrıca sitemizde intibak eğitimi nedir diyerek yazarak intibak eğitimi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
2016 PMYO İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlıyor?
Polis akademisinin sitesinden polis meslek yüksek okulunu kazanan adaylara yapılan duyuru da 21 Ağustos saat 17.00 a kadar geçici kayıtlarını yaptırmak için hazır bulunacaklardır denilmiştir. Yani intibak eğitimi 22 Ağustos Pazar günü başlayacak arkadaşlar. Polis Akademisinin duyurusunun tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Başarılı olan adayların intibak eğitimleri 21 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak ve adayların planlandıkları Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürlüklerinde yapılacaktır.

Yüksekokullara planlaması yapılan adayların 21 Ağustos 2016 günü saat 17:00’ye kadar planlandıkları PMYO Müdürlüğünde geçici kayıtlarını yaptırmak üzere hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihte kayıtlarını yaptırmayan adaylar haklarını kaybedecek ve yerlerine yedek aday planlaması yapılacaktır.
Adaylar intibak eğitimi süresince yatılı olarak Yüksekokullarda kalacaklarından ihtiyaç duyacakları eşyaları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. (Yeteri kadar kıyafet, kravat, kumaş pantolon, gömlek, eşofman takımı, spor ayakkabısı ve tıraş malzemesi vb.)

Adaylara intibak eğitimi süresi içerisinde, yerleştirildiği PMYO Müdürlüğünce okulun bulunduğu ilin Devlet Hastanesinden sağlık kurulu raporu aldırılacaktır. Sağlık kurulu raporu aldırma esnasında adaylardan ücret alınmayacaktırBaşarılı olan adayların intibak eğitimleri 21 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak ve adayların planlandıkları Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürlüklerinde yapılacaktır.

Polis

Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu