2016 PAEM İntibak Eğitimi Duyurusu Yapıldı

20.09.2016
791
A+
A-
2016 PAEM İntibak Eğitimi Duyurusu Yapıldı

2016 yılında polis amirleri eğitim merkezi müdürlüğünü kazanan adaylar için bugün intibak eğitimi duyurusu yayınlandı. Polis Akademisinden yapılan duyuruya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğü İntibak Eğitimi

2016-2017 Eğitim – Öğretim Dönemi Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Müdürlüğüne 1800 erkek, 200 kadın olmak üzere toplam 2000 Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alımı Sınavı Sonuçları açıklanmıştır. Açıklanan sonuçlara göre Asil olarak kazanan adayların en erken 25.09.2016 Pazar günü 08:00 de en geç 17:00’de intibak eğitimi için Polis Akademisi Gölbaşı Yerleşkesi’nde aşağıda belirtilen evrak ve eşyalarıyla birlikte hazır bulunması gerekmektedir. Yedek olarak kazanan adaylar için sitemizdeki duyurulara duyarlı olmaları gerekmektedir. Asil olarak kazanan adaylardan mevcut asker veya askere gidecekler için gerekli yazılar Askerlik Şubelerine Başkanlığımızca yazılacaktır.

2 adet Lisans Diploması fotokopisi
2 adet Lise Diploması fotokopisi
Lacivert pantolon
Mavi gömlek
Kravat
Siyah ayakkabı
Eşofman takımı
Terlik
Temizlik ve traş malzemeleri
Not: İntibak eğitiminde ve sağlık raporu için gidilecek hastanede Lacivert Pantolon, mavi gömlek, kravat, siyah ayakkabı giyilecektir.

Günlük kullanımında giyilecek elbiselerin 2 hafta kullanılabilecek şekilde getirilmesi gerekmektedir.

E-Devlet üzerinden istenilen belgelerin çıktıları kabul edilecektir.

Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.