20. Dönem POMEM Sonuçları Açıklandı

07.07.2017
928
A+
A-
20. Dönem POMEM Sonuçları Açıklandı

Adayların uzun süredir bekledikleri 20. dönem POMEM giriş sonuçları açıklandı. Polis Akademisi, son zamanlardaki sürpriz uygulamasına devam ederek  gece yarısı sonuçları açıkladı.

20.Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucunda 7.423 erkek, 1.000 kadın aday Polis Meslek Eğitim Merkezlerine planlanmıştır.

Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, Polis Akademisi’nin resmi internet sitesi  üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da Polis Akademisi resmi internet sitesinden açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Sitemizde herhangi bir gelişme olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ETİKETLER: ,
Polis
Merhaba. Polislik mesleğiyle ilgili tecrübelerimden yararlanarak sorularınızı cevaplıyorum. www.polisnoktasi.com platformunda içerik editörlüğü yapmaktayım.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.