Ana Sayfa / PÖH / 10 Bin Özel Harekat Alımı İle İlgili Açıklama!
10-bin-ozel-harekat-alimi-ile-ilgili-yeni-aciklama

10 Bin Özel Harekat Alımı İle İlgili Açıklama!

Sürekli olarak en az lise mezunu olarak alımı yapılacak olan 10000 özel harekat polisi ile ilgili sorular soruyorsunuz arkadaşlar. Şartların şuanda tam olarak netleşmediğini sizlere dile getiriyoruz ancak tekrar tekrar aynı sorular dile getiriliyor. Askerlik şartı kesinlikle var. Askerlik yapanların 36 ay konusu sürekli sorulmakta. Ayrıca neden 36 ay şartı var gibi sorulara bu videoda yanıt bulabileceksiniz. Polis akademisinin son açıklamasında sadece askerlik yapmış olmak şartı görünüyor yani 36 ay şartından bahsedilmemiş bu 36 ay şartının kaldırıldığı manasına mı geliyor diye soruluyor bizler de 10 ekime kadar resmi şartlar açıklanacağından net cevap veremiyorduk ancak bugün habertürk televizyonunun yapmış olduğu bir röportajda özel harekatta görevli bir müdür 36 ay şartının devam ettiğini ve diğer konularla ilgili detaylı bir röportaj yapmış bu röportajı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

Polis özel harekat olmak isteyen tüm arkadaşlarınıza bu videoyu kesinlikle izletin arkadaşlar…

Not: Arkadaşlar belki kursu veren müdürümüz bu konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olmayabilir bu nedenle polis akademisinin resmi açıklamasını beklemekte fayda var. Şuan için resmi açıklama yok ama konu ile ilgili olarak.

3 Soru Var

  1. Egitime secilmekten çok egitimi bitirmek önemli olan gibi görünüyor sıkı bir egitim var basvuranlarin yarısı gecebilirse kafi

  2. Bu işi iş olsun diye seçecek arkadaşlar iyi kavrasın benim 36 ay terhis muhabbeti yaş ucu ucuna ve renk körlüğünden kaybediyorum, kıymetini bilin bu şartlarda alsalar oynaya oynaya girerim.

  3. Ya Allah rızası için yaş 30 olsun askerliği yaptık geldik aslan gibi şimdide polislik yapalım ama yaş yukseltilsin büyüklerimize duyurun sesimizi

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir