merhaba, ben bu yıl ygs ye girdim tahminimce 290 civarında puanım var acaba pmyo'ya girme şansım sizce % kaçtır ?

287 gösterim
14 Mart 2017 Pmyo kategorisinde tolga ünal (805 puan) sordu
merhaba, ben bu yıl ygs ye girdim tahminimce 290 civarında puanım var acaba pmyo'ya girme şansım sizce % kaçtır ? Bir de 2016 yılında pmyo'ya alınanların kaç puanla asil veya yedek olduklarına dair bir bilgi var mı elinizde ?

GÖNÜLLÜ YAZARLAR ALINACAKTIR!

Değerli ziyaretçilerimiz, polis olmak isteyenler ve bu işe gönül verenlerin daha çok faydalanabilmesi için milyonların ziyaret ettiği Türkiyenin en büyük Polis Portalı Polis Noktası gönüllü yazarlarını arıyor. Polislik mesleğini tüm dinamikleriyle ele alıp istediğiniz konuda yazılar yazabilirsiniz. Yazar bölümümüz aktif edilmiş olup göndereceğiniz resminiz ve yazılarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Yazarların ilgi alanları:
Pomem, Pmyo, Pöh ve Genel Polislik Mesleği Özlük Hakları, Askeri Alımlar Hakları ve Bekçilik Mesleği...

Yazı Yayın Programı: 
2 haftada 1 veya ayda 1 yazınız yayınlanacak 100 bin aboneye bildirim olarak gidecektir.

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Mail Adresimiz : iletisim@polisnoktasi.com


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
14 Mart 2017 VangelisTK (Admin) (555,580 puan) cevapladı

Bu sorunun cevabı yok. Katılım sayısına, katılanların puan aralıklarına, senin parkurda ve sözlü mülakatta yaptığın puana göre değişir bu durum. Kafana takma 290 çok iyi bir puan.. Daha önce de dediğim gibi 350'den yukarı yapan polisliği zaten düşünmüyor. Yarışılacak kişiler de seninle hemen hemen aynı puanı almış oluyor genelde.. Sözlü ve fiziksel mülakatla açığını kapatıp senden 20,30 puan fazla almış kişilerin önüne geçebilirsin.. Her şey senin elinde, boş şans.

19,708 soru

37,056 cevap

23,310 yorum

9,241 üye

129 Çevrimiçi
4 Üye ve 125 Ziyaretçi
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...