Polis olmak istiyorum jilet izlerim var düzeltebilir miyim polis olma şansım var mı?

89 gösterim
8 Eylül Polislik kategorisinde Nur. (205 puan) sordu
Henüz yaşım 18 2 senelik jilet izlerim var ergenlik hatası ailevi problemler vardı yaptım bunun ne olduğunu biliyorum. Lazer tedavisi VS varmış onlarla bu izleri geçirebilir miyim polis olabilir miyim? Hayatımı etkileyen yada çevreye zarar veren bir rahatsızlığım yok. Bu izlere bakınca da çok utanıyorum. Fotoğraf çektim ama nereye atabilirim gösterebilirim?

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Eylül OrkunVurgun ***(Çok Bilgili) (14,390 puan) cevapladı

Post yazdığın kutunun sağ üst kısmında resim çerçevesi var oradan fotoğraf ekleyebilirsin. Jilet bildiğin gibi direk elenme sebebi estetik cerrahlar bunun için lazer tedavisi yapıyor ama tam olarak iyileşme sağlanır mı ne olur ne kadar olur bunu bu konuda uzman bir doktora sormadan net bir şey öğrenme şansın yoktur

8 Eylül Nur. (205 puan) yorumladı
Çerçeveyi bulamadim siteyi yeni keşfettim ve çok yavaş bir şey yapamıyorum iki saat yüklenmiyor ilerlemiyor
8 Eylül [FURKAN] ****(Üst Düzey Uzman) (61,890 puan) yorumladı
Hızlı resim sayfasına yükleyip linki kopyalayıp yorum yerine yapıştırın gönderin. Ve jilet,faça izi sorun oluyor.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Eylül misafir cevapladı
Post yazdığın kutunun sağ üst kısmında resim çerçevesi var oradan fotoğraf ekleyebilirsin. Jilet bildiğin gibi direk elenme sebebi estetik cerrahlar bunun için lazer tedavisi yapıyor ama tam olarak iyileşme sağlanır mı ne olur ne kadar olur bunu bu konuda uzman bir doktora sormadan net bir şey öğrenme şansın yoktur.

22,644 soru

41,572 cevap

28,576 yorum

10,445 üye

210 Çevrimiçi
2 Üye ve 208 Ziyaretçi
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...