Sizce polislik mi komiserlik mi

229 gösterim
12 Temmuz 2019 Paem kategorisinde Büşra küçük **(Yardımsever) (2,800 puan) sordu
Sizcr polislük mi komiserlik mi .Neden peki???

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18 Şubat komyard ***(Çok Bilgili) (8,060 puan) cevapladı
komiserin şoförlüğünü yaparım , yaşça büyük polis memurlarının azarını yer sessiz sakin otururum ,ilk yıllar ayak işlerini yaparım diyorsan memurluk güzeldir.yönetmek , sevketmek ,organize etmek istiyorsan yaşlı polis memurları sana komiserim deyince kendini külhanbeyi sanmayacaksan komiserlik daha rahattır.memur olursan işi yaparsın amir olursan yapılan işi denetlersin.sen kendini nerede iyi hissediyorsan onu seçmelisin.
18 Şubat Mustafa64 ****(Üst Düzey Uzman) (49,140 puan) yorumladı

hangi komiserin özel şoförü varmış?Ayrıca kimse azarlayamaz emir komuta zincirinde mobbing yasak azarlayan kişinin karşısında tepki vermez isen bu devam eder herkes rütbesini bilmeli bu meslekte bu tip olaylara yer verilmemeli

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18 Şubat misafir cevapladı
Gerçekten bir soru mu bu? Tabi ki komiserlik.

23,640 soru

43,025 cevap

30,094 yorum

10,986 üye

341 Çevrimiçi
9 Üye ve 332 Ziyaretçi

İlgili sorular

PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...