Polislik için hangi lise

34 gösterim
20 Mart Reşit (200 puan) sordu
Merhabalar 27 yaşındayım Akşam liselerine giderek liseyi tamamlamak istiyorum daha sonra polis olabilir miyim? Bu arada evli ve çocukluyum. Şimdiden teşekkürler
Allah Türkü Korusun

GÖNÜLLÜ YAZARLAR ALINACAKTIR!

Değerli ziyaretçilerimiz, polis olmak isteyenler ve bu işe gönül verenlerin daha çok faydalanabilmesi için milyonların ziyaret ettiği Türkiyenin en büyük Polis Portalı Polis Noktası gönüllü yazarlarını arıyor. Polislik mesleğini tüm dinamikleriyle ele alıp istediğiniz konuda yazılar yazabilirsiniz. Yazar bölümümüz aktif edilmiş olup göndereceğiniz resminiz ve yazılarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Yazarların ilgi alanları:
Pomem, Pmyo, Pöh ve Genel Polislik Mesleği Özlük Hakları, Askeri Alımlar Hakları ve Bekçilik Mesleği...

Yazı Yayın Programı: 
2 haftada 1 veya ayda 1 yazınız yayınlanacak 100 bin aboneye bildirim olarak gidecektir.

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Mail Adresimiz : iletisim@polisnoktasi.com


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
20 Mart memur1 *****(Profesör) (113,900 puan) cevapladı

27 yaşındaysanız ve bu sene için lise sonda olduğunuzu varsayarsak,TYT sınavına da müracat ettiğinizi düşünürsek açıköğretimden bir önlisans bölümü bitirdiğinizde 29 yaşında oluyorsunuz ve 2021'nin haziran ayı gibi mezun oluyorsunuz.2020 yılında ön lisans kpssden 70 puan alırsanız eğer ve de 2021 yılında pomem alımı olursa 29 yaşında polis olabiliyorsunuz.Yaş olarak 30 yaşından gün almamış olmak vardır.

19,730 soru

37,080 cevap

23,330 yorum

9,249 üye

202 Çevrimiçi
4 Üye ve 198 Ziyaretçi
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...