Taşerondan kadroya geçenler bekçiliğe başvurabilir mi?

30 gösterim
18 Mart Pomem kategorisinde adem2424 (200 puan) sordu

Herkese merhaba. Ben şu an bir ilçe devlet hastanesinde görev yapmaktayım.Taşerondan devlet kadrosuna geçirilmiştik. 8000 bekçi alımına başvurabilir miyim? İstifa etmem gerekir mi? Aklımdaki düşünce şuydu; Bekçiliğe başvurup bir şansımı denemek istiyorum. Eğer olur da kazanırsam her şey kesinleştikten sonra hali hazırdaki işimden istifa edip bekçiliğe geçerim. Ancak başvurmadan önce istifa etmen gerekir diye bir duyum aldım.  Bu konuda bir bilgisi olan var mı?

GÖNÜLLÜ YAZARLAR ALINACAKTIR!

Değerli ziyaretçilerimiz, polis olmak isteyenler ve bu işe gönül verenlerin daha çok faydalanabilmesi için milyonların ziyaret ettiği Türkiyenin en büyük Polis Portalı Polis Noktası gönüllü yazarlarını arıyor. Polislik mesleğini tüm dinamikleriyle ele alıp istediğiniz konuda yazılar yazabilirsiniz. Yazar bölümümüz aktif edilmiş olup göndereceğiniz resminiz ve yazılarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Yazarların ilgi alanları:
Pomem, Pmyo, Pöh ve Genel Polislik Mesleği Özlük Hakları, Askeri Alımlar Hakları ve Bekçilik Mesleği...

Yazı Yayın Programı: 
2 haftada 1 veya ayda 1 yazınız yayınlanacak 100 bin aboneye bildirim olarak gidecektir.

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Mail Adresimiz : iletisim@polisnoktasi.com


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

19,709 soru

37,060 cevap

23,310 yorum

9,242 üye

49 Çevrimiçi
0 Üye ve 49 Ziyaretçi

İlgili sorular

2 cevap 494 gösterim
2 cevap 229 gösterim
2 cevap 66 gösterim
2 cevap 607 gösterim
2 cevap 42 gösterim
7 Mart 2018 Pmyo kategorisinde Ylmz (200 puan) sordu
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...