Uyuşturucu geçmişi-PMYO

85 gösterim
15 Mart Polislik kategorisinde binpişman (200 puan) sordu
Merhaba Arkadaşlar,

2017 yılında eroin kullanımı yüzünden tedavi olmaya karar verdim. Amatem ve özel hastane arasında geçen sancılı bir süre geçirdim. Ve başarılı bir şekilde tedavimi sonlandırdım. İyi bir okulda psikoloji öğrencisi olarak %50 burslu okumaya başladım. Sonrasında babamı kaybettim ve okul masraflarım maalesef karşılanamadığı için okulu dondurup çalışmak zorunda kaldım. 1 senedir özel sektörde düzenli bir şekilde çalışıyorum. Polisliğe başvurmak istiyorum, fakat konu başlığından anlaşıldığı üzere iyi olmayan bir hastane geçmişim var. Polis olmak için bir şansım var mıdır? Lütfen konu hakkında sadece gerçek bilgiye sahip insanlar yazsın zaten yeterince karmaşık bir durum, daha fazla karışsın istemiyorum.

GÖNÜLLÜ YAZARLAR ALINACAKTIR!

Değerli ziyaretçilerimiz, polis olmak isteyenler ve bu işe gönül verenlerin daha çok faydalanabilmesi için milyonların ziyaret ettiği Türkiyenin en büyük Polis Portalı Polis Noktası gönüllü yazarlarını arıyor. Polislik mesleğini tüm dinamikleriyle ele alıp istediğiniz konuda yazılar yazabilirsiniz. Yazar bölümümüz aktif edilmiş olup göndereceğiniz resminiz ve yazılarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Yazarların ilgi alanları:
Pomem, Pmyo, Pöh ve Genel Polislik Mesleği Özlük Hakları, Askeri Alımlar Hakları ve Bekçilik Mesleği...

Yazı Yayın Programı: 
2 haftada 1 veya ayda 1 yazınız yayınlanacak 100 bin aboneye bildirim olarak gidecektir.

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Mail Adresimiz : iletisim@polisnoktasi.com


2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
15 Mart Adsız T *****(Profesör) (184,265 puan) cevapladı
Öncelikle başınız sağolsun.

Ne desek boş maalesef. Elenme riskiniz de var, kazanma şansınız da. Uyuşturucu kullanımına emniyet nasıl bir gözle bakar bilemiyorum. Fakat tedaviyi de başarılı bir şekilde sonlandırmışsınız.

Şansınızı denemelisiniz bence. Başarılar dilerim.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
16 Mart Mami2706 *(Yeni) (1,600 puan) cevapladı
Eğer üzerinizde bulundurmak, kullanmak durumundan polis tarafından gözaltına alınmışsanız. Yani adli sicil olarak geçmiş ise PMYO'ya girmeniz mümkün olmayabilir, fakat siciliniz yok ise şansınızı deneyin.

19,723 soru

37,080 cevap

23,329 yorum

9,247 üye

58 Çevrimiçi
1 Üye ve 57 Ziyaretçi

İlgili sorular

3 cevap 107 gösterim
20 Şubat 2018 Polislik kategorisinde zehraylmz *(Yeni) (1,050 puan) sordu
1 cevap 46 gösterim
1 cevap 59 gösterim
0 cevap 55 gösterim
23 Aralık 2018 Pmyo kategorisinde burakyvz34500 *(Yeni) (1,210 puan) sordu
1 cevap 117 gösterim
6 Ekim 2018 Cancan1 **(Yardımsever) (5,840 puan) sordu
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...