Lütfen fikirlerinizi yazar misiniz ? ★♡

123 gösterim
16 Ocak PÖH kategorisinde Mavii *(Yeni) (2,160 puan) sordu
Selâm arkadaşlar...
Benim 20 kilo vermem gerekiyor, POH için. Lakin Mart gibi alım olursa eğer nasıl yetişcek, yetisti desek parkur vs nasıl olcak bilmiyorum.. Bir yandan PMYO denesem diyorum onun alimlari yaz ayinda oldugu için o zamana yetişirse diye.. Ama benim asil hayalim POH.. sizce ne yapmalıyım.. pmyo olursa hadiki bu sefer poh alim olursa netcem falan kafam karışıyor fikirlerinizi paylaşirsaniz sevinirim, çok teşekkür ederim.. Bu arada üni 2. siniftayim son bu yil pomeme giremicem lise kpss girdgm.icin onlisans kpss grmrdm.. Bu işe gerçekten cok sevdali bir kardesinizim dualarınızı esirgemeyin benden♡ Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin... Hayallerimize kavuşalim inşaAllah..

GÖNÜLLÜ YAZARLAR ALINACAKTIR!

Değerli ziyaretçilerimiz, polis olmak isteyenler ve bu işe gönül verenlerin daha çok faydalanabilmesi için milyonların ziyaret ettiği Türkiyenin en büyük Polis Portalı Polis Noktası gönüllü yazarlarını arıyor. Polislik mesleğini tüm dinamikleriyle ele alıp istediğiniz konuda yazılar yazabilirsiniz. Yazar bölümümüz aktif edilmiş olup göndereceğiniz resminiz ve yazılarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Yazarların ilgi alanları:
Pomem, Pmyo, Pöh ve Genel Polislik Mesleği Özlük Hakları, Askeri Alımlar Hakları ve Bekçilik Mesleği...

Yazı Yayın Programı: 
2 haftada 1 veya ayda 1 yazınız yayınlanacak 100 bin aboneye bildirim olarak gidecektir.

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Mail Adresimiz : iletisim@polisnoktasi.com


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
16 Ocak KübrAltınok ***(Çok Bilgili) (12,955 puan) cevapladı
İnşallah hayallerine kavuşursun aynı şekilde pöh alımlarını bekliyorum.  Sporcuyum ve bu konuyla ilgili sana yardımcı olacak şeyler biliyorum dilersen özelden yazabilirsin.
16 Ocak Mavii *(Yeni) (2,160 puan) yorumladı
Amin teşekkür ederim

19,730 soru

37,080 cevap

23,330 yorum

9,249 üye

206 Çevrimiçi
4 Üye ve 202 Ziyaretçi

İlgili sorular

2 cevap 121 gösterim
15 Nisan PÖH kategorisinde Mavii *(Yeni) (2,160 puan) sordu
1 cevap 80 gösterim
18 Ekim 2018 Pmyo kategorisinde Enesfek17 **(Yardımsever) (4,900 puan) sordu
3 cevap 234 gösterim
4 cevap 164 gösterim
10 Ağustos 2018 PÖH kategorisinde Emrecan2701 *(Yeni) (1,100 puan) sordu
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...