Güvenlik soruşturması

121 gösterim
20 Temmuz 2018 Memur Alımları kategorisinde monarosa (200 puan) sordu
Birkaç ay evvel erkek arkadaşımla günlük evlerde kalmıştık ve bilgilerimiz istenmişti. Yakın zamanda güvenlik soruşturması geçireceğim. Bu durum güvenlik soruşturmamı etkiler mi? İnternette dolanan birçok yalan yanlış bilgiden sonra net bir cevap istiyorum.

GÖNÜLLÜ YAZARLAR ALINACAKTIR!

Değerli ziyaretçilerimiz, polis olmak isteyenler ve bu işe gönül verenlerin daha çok faydalanabilmesi için milyonların ziyaret ettiği Türkiyenin en büyük Polis Portalı Polis Noktası gönüllü yazarlarını arıyor. Polislik mesleğini tüm dinamikleriyle ele alıp istediğiniz konuda yazılar yazabilirsiniz. Yazar bölümümüz aktif edilmiş olup göndereceğiniz resminiz ve yazılarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Yazarların ilgi alanları:
Pomem, Pmyo, Pöh ve Genel Polislik Mesleği Özlük Hakları, Askeri Alımlar Hakları ve Bekçilik Mesleği...

Yazı Yayın Programı: 
2 haftada 1 veya ayda 1 yazınız yayınlanacak 100 bin aboneye bildirim olarak gidecektir.

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Mail Adresimiz : iletisim@polisnoktasi.com


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
21 Temmuz 2018 ZeytinDalı *****(Profesör) (167,695 puan) cevapladı
Hayır etkilemez. Otele gitmek suç değil. Otele gidip fuhuş üzeri yakalanmak suç yoksa herkes istediği insanla gidebilir .

19,725 soru

37,079 cevap

23,330 yorum

9,247 üye

221 Çevrimiçi
2 Üye ve 219 Ziyaretçi

İlgili sorular

1 cevap 98 gösterim
1 cevap 480 gösterim
1 cevap 1,232 gösterim
1 cevap 333 gösterim
PolisNoktası©, Polis Akademisine bağlı olan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) hakkında polis alımı ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. PolisNoktası©, özel statüde olup EGM veya Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...