Yeni Haberler
Ana Sayfa / POLİS HABER / Polislerin Tayinleri Açıklandı!

Polislerin Tayinleri Açıklandı!

2016 yılı içerisinde aylardır beklenen polis tayinleri 24 Haziran 2016 günü açıklandı. Polislerin dört gözle beklediği mayıs başından beri tamamen karmakarışık bir hal alan polis tayinleri bugün itibari ile açıklanmış durumda. Asker tayinlerinin mayıs ayında açıklanmasının ardından polislerdeki tayin telaşı sonunda sona erdi.

Polis Tayinleri Neden Geç Açıklandı?
Mayısın ilk haftası açıklanması beklenen polis tayinleri haziran ortasında ancak açıklandı peki bu durum neden oldu? Polislerin şark illerinin görev süreleri üzerinde yapılan değişikliklerin hazırlık sürecinin uzaması üzerine 2016 tayinlerinin de açıklanmasının geciktiği aşikar. Normal süreçlerde hiç bu kadar gecikmeyen polis tayinleri nihayet açıklandı.

Şimdiden tüm polislerimize hayırlı uğurlu olsun der yeni görev yerlerinin kendilerine hayırlı olmasını temenni ederiz.

Kafanıza takılan sorularınızı lütfen aşağıdaki resme tıklayarak SORU-CEVAP alanımızdan sorunuz..

Lütfen alttaki beğen butonuna tıklayarak FACEBOOK sayfamızı beğeniniz...

İlginizi Çekebilir...

Misyon Koruma Sınav Konuları

En son 2015 yılında yapılan misyon koruma sınavının yazılı sınavıyla ilgili olarak akıllara takılan sorular …

Bir Cevap Yazın

PolisNoktasi.Com Sitemiz özel olup Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) gibi resmi kuruları temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz..